niania elektroniczna aplikacja wifi

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli niań elektrycznych. Najpopularniejsze są tradycyjne rozwiązania składające się z kamerki z odbiornikiem. Działają one za pośrednictwem fal radiowych (np. Neno Vera, Neno Gato 2). Na popularności zyskują także coraz to nowocześniejsze rozwiązania, bazujące na technologii WiFi (np. Neno Avante, Neno Lui). Tego typu urządzenia nie posiadają dodatkowego odbiornika, a obraz z kamerki wyświetlany jest na smartfonie.

Jak działają nianie na WiFi?

Aby korzystać z niani elektronicznej na telefonie, wystarczy ściągnąć aplikację na telefon. Marka Neno wykorzystała aplikację Tuya, stworzoną do obsługi urządzeń smart home na telefonie. Dzięki niej możesz korzystać z kilku urządzeń jednocześnie — nie tylko z niani, ale również z pozostałego wyposażenia inteligentnego domu. To wygodne rozwiązanie sprawa, że możesz sterować kilkoma urządzeniami z poziomu jednego telefonu.

Obsługa niani elektronicznej i dostosowywanie ustawień urządzenia odbywa się z poziomu smartfona. Jedyne czego potrzebujesz, aby obserwować swoje dziecko to telefon z dostępem do Internetu — niezależnie od tego, gdzie jesteś: z dowolnego miejsca na ziemi. To niezwykle wygodne rozwiązanie. Ponadto, aplikacja pozwala na udostępnienie obrazu innej osobie: możesz zatem prezentować swojego maluszka drugiemu rodzicowi lub bliskim Ci osobom.

niania elektroniczna aplikacja wifiZalety niań elektronicznych na telefon

Niebywałym plusem niań elektronicznych wyposażonych w WiFi jest ich całkowite uniezależnienie od zasięgu. Tradycyjnie nianie mają bowiem ograniczony zakres pracy: działają do ok. 50 metrów wewnątrz pomieszczeń i do ok. 250 metrów na zewnątrz. Jeśli zatem mieszkasz w dużym domu, lepiej wyposażyć się w nianię na WiFi — nie będziesz doświadczać kłopotu z łącznością. Nianie obsługiwane za pomocą smartfona to także większa niezależność. Możesz zerkać na dziecko z dowolnego miejsca na ziemi, bez konieczności zabierania ze sobą odbiornika.

Dla kogo niania elektroniczna?

Naszym zdaniem nianie elektroniczne z kamerą to absolutny “must have” dziecięcej wyprawki. Przydadzą się każdemu rodzicowi, który pragnie w czasie drzemki dziecka zająć się domowymi obowiązkami, popracować lub odpocząć po ciężkim dniu. Nianie elektroniczne wykorzystujące technologię WiFi doskonale sprawdzą się Rodzicom, którzy dużo przebywają poza domem. Praca i wyjazdy służbowe to Twoja codzienność? — Jeśli tak, warto rozważyć właśnie model niani wykorzystującej technologię WiFi. Jeśli jeden z rodziców pracuje z dala od domu i rzadko widuje maleństwo, podgląd przez sieć internetową będzie doskonałym rozwiązaniem na codzienny kontakt z maluchem.

Modele niań elektronicznych na WiFi

Pierwszą nianią elektryczną marki Neno wykorzystującą technologię WiFi jest Neno Lui. To nasz absolutny bestseller! Postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kolejne urządzenie, działające na tej samej zasadzie. Przedstawiamy Wam kolejną nowość — poznajcie naszą inteligentną nianię elektroniczną Neno Avante o przyjaznym kształcie pingwinka.

niania elektroniczne wi fi z aplikacją tuyaNowość — Neno Avante

Nasza najnowsza niania została wyposażona w obrotową głowicę, która pozwala na obserwację dziecka w zakresie 355 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie. Możesz zatem podążać okiem kamery za swoim maluszkiem. Do sterowania głowicą niani wystarcza telefon, a zatem nie musisz przychodzić do pokoju dziecka za każdym razem, gdy chcesz zmienić położenie urządzenia.

Neno Avante posiada funkcję dwukierunkowej komunikacji głosowej, dzięki której możesz z powodzeniem mówić do dziecka za pośrednictwem własnego smartfona. To doskonała metoda na uspokojenie maluszka własnym głosem. Dodatkowo niania została wyposażona w detektor ruchu, który zarejestruje wstrząsy w pokoju dziecka i bezzwłocznie Cię o tym powiadomi.

Co więcej, możesz obserwować aktywność swojego maluszka także w całkowitej ciemności. Niania Neno Avante została wyposażona w tryb nocny, zapewniający dobrą widoczność w nieoświetlonym pomieszczeniu. Producent zadbał także o montaż urządzenia. Niania elektroniczna Neno Avante u spodu została wyposażona w gwint 1/4’’, umożliwiający wygodne mocowanie urządzenia na statywie lub przytwierdzenie go do ściany.

Nasza niania pozwala także robienie zdjęć i zapisywanie ujęć z nagrań. Wszystko po to, aby zachować cudowne wspomnienia na dłużej.

A Ty masz już swój ulubiony model niani elektrycznej? Jeśli wciąż się wahasz, odsyłamy do zestawienia najlepszych niań elektrycznych marki Neno.

 

jaką nianię wybrać?

POWIĄZANE ARTYKUŁY:

21 niesamowitych faktów dotyczących Twojego dziecka

Lampka nocna dla dzieci Neno Titto — gadżet ułatwiający zasypianie

lampka nocna dla dziecka

Po co Ci laktator?

po co ci laktator

Neno e-book prawo pracy dla Mam!

darmowy ebook dla mam

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *