ZOSTAŃ PARTNEREM BIZNESOWYM NENO

FORMULARZ KONTAKTOWY

Ofertę kierujemy do wszystkich potencjalnych partnerów biznesowych, którzy chcą nawiązać współpracę z renomowanym dostawcą elektroniki użytkowej. Asortyment obejmuje nie tylko akcesoria dla kobiet w ciąży, ale także kamery samochodowe, nianie elektroniczne, nagłośnienie, alkomaty. Każdy z naszych produktów jest synonimem najwyższej jakości i dbałości o szczegóły. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty. KGK TREND to firma otwarta na współpracę ze wszystkimi dystrybutorami elektroniki użytkowej.

DANE

 

E-MAIL:

WSPOLPRACA@KGKTRADE.PL


    Wyrażona przeze mnie zgoda może być przeze mnie w każdym czasie odwołana. Jeśli nie chcesz już otrzymywać naszego Newslettera, napisz do nas: info@neno.pl.

    Administratorem danych osobowych jest KGK TREND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej KGK TRADE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa) ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy: 100 000,00 PLN, KRS: 0001008122, REGON: 361816905, NIP: 6783155146.

    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: info@neno.pl