ebook dla młodych Mam Mamo masz prawo

nowy ebook dla kobiet Mam

Mamo, masz prawo!

Drodzy Rodzice,
nasz pierwszy e-book „Poradnik laktacyjny” cieszy się tak dużym powodzeniem, że postanowiliśmy nie spoczywać na laurach i oddać w Wasze ręce drugi e-book neno. Tym razem prezentujemy odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z prawem, jakie przysługuje Mamom i Ojcom w okresie ciąży i podczas wychowywania Maluszka.

„Mamo, masz prawo!” to zbiór najważniejszych przepisów, stanowiących o uprawnieniach ciężarnych i rodziców. Bierzemy na tapetę standardy opieki okołoporodowej oraz przepisy prawa pracy, dotyczące ochrony trwałości stosunku pracy ciężarnych. Poruszamy także kwestie związane z urlopami: macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym oraz ojcowskim, a także omawiamy uprawnienia przysługujące rodzicom w związku z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny.

E-book dla Mam o ciąży, porodzie i połogu

 

uprawnienia w czasie ciąży

Ciąża i poród to jedno z najważniejszych i stresujących momentów w życiu kobiety. Chcemy, żebyś w tym czasie wiedziała jak najwięcej – nie tylko o fizjologii i zmianach, jakie zachodzą w Twoim ciele, ale również o prawach, jakie Ci przysługują. Dlatego w tym e-booku znajdziesz takie tematy jak:

    • Uprawnienia przysługujące kobiecie w okresie ciąży
    • Uprawnienia przysługujące kobiecie w trakcie porodu
    • Uprawnienia przysługujące kobiecie w trakcie połogu
    • Analiza przepisów dotyczących ochrony trwałości stosunku pracy oraz przywilejów związanych z ciążą
    • Ciąża & prawo pracy, czyli o urlopach i szczególnych uprawnieniach rodziców

Celem neno jest wsparcie Was nie tylko przy pomocy naszych produktów, ale również edukacja i przekazywanie Wam rzetelnej wiedzy. Świadomość przysługujących Wam uprawnień sprawi, że będziecie wiedzieć czego wymagać od personelu medycznego oraz Waszego pracodawcy. Wierzymy, że ta wiedza doda Wam pewności siebie oraz zagwarantuje komfort psychiczny, tak cenny w okresie ciąży i rodzicielstwa.

Życzymy owocnej lektury #nenoRodzice

rodzicielstwo a prawo pracy

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Porównanie laktatorów elektrycznych Neno

porównanie laktatorów elektrycznych

Kolektor na mleko, który mieści się w biustonoszu

Kolektor na mleko Neno Claro

Długie karmienie piersią jest modne – korzyści płynące z natury

długie karmienie piersią KPI

Niania elektroniczna na telefon — wygodne rozwiązanie dla rodziców

niania z wifi

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *