Dowiedz się więcej o laktacji

Drodzy Rodzice,

Działając we współpracy z ekspertkami z dziedziny położnictwa, stworzyliśmy dla Was poradnik laktacyjny.
To zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jak i dylematów, które towarzyszą Wam w okresie ciąży i rodzicielstwa.

Dowiecie się m.in. jak rozkręcić laktację, jak radzić sobie z bólem piersi, w jakich warunkach bezpiecznie przechowywać odciągnięty pokarm oraz wiele, wiele więcej!

Chcemy przekazywać Wam rzetelną wiedzę, obalać mity oraz edukować o najpiękniejszym, ale i szczególnie wymagającym okresie Waszego życia.
To dzieło naszych rąk, które nigdy nie powstałoby bez Was. Jesteście dla nas największą inspiracją! Wasze potrzeby, pytania i zaangażowanie napędzają nas do działania.

Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć produkty dla Rodziców.

Zapraszamy do lektury!

    Wyrażona przeze mnie zgoda może być przeze mnie w każdym czasie odwołana. Jeśli nie chcesz już otrzymywać naszego Newslettera, napisz do nas: info@neno.pl.

    Administratorem danych osobowych jest KGK TREND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej KGK TRADE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa) ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy: 100 000,00 PLN, KRS: 0001008122, REGON: 361816905, NIP: 6783155146.

    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: info@neno.pl