ebook dla młodych Mam Mamo masz prawo

Dowiedz się o prawach, jakie Ci przysługują

Drodzy Rodzice,

oddajemy w Wasze ręce drugi Neno e-book – tym razem o prawach i uprawnieniach ciężarnych i rodziców. Bierzemy na tapetę standardy opieki okołoporodowej oraz przepisy prawa pracy, dotyczące ochrony trwałości stosunku pracy ciężarnych. Poruszamy także kwestie urlopów: macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych i ojcowskich. Jednym słowem omawiamy uprawnienia przysługujące Rodzicom w związku z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny.

Ciąża i poród to jedno z najważniejszych i najbardziej stresujących momentów w życiu kobiety i mężczyzny. Chcemy, żeby w tym czasie wiedza o fizjologii i zmianach, jakie zachodzą w ciele Mamy, szła w parze z wiedzą o prawach, jakie przysługują świeżo upieczonym Rodzicom. Celem Neno jest wsparcie Was nie tylko przy pomocy naszych produktów, ale również edukacja i przekazywanie Wam rzetelnej wiedzy.

Życzymy owocnej lektury #nenoRodzice!

    Wyrażona przeze mnie zgoda może być przeze mnie w każdym czasie odwołana. Jeśli nie chcesz już otrzymywać naszego Newslettera, napisz do nas: info@neno.pl.

    Administratorem danych osobowych jest KGK TREND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej KGK TRADE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa) ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy: 100 000,00 PLN, KRS: 0001008122, REGON: 361816905, NIP: 6783155146.

    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: info@neno.pl

    Ebook o prawach i uprawnieniach kobiet w ciąży, mam i ojców