Superchłonne i wytrzymałe podkłady higieniczne Neno Neo

podkłady poporodowe Neno Neo

Każdy rozdział niesie ze sobą coś nowego. Nie inaczej jest w przypadku marki Neno. Po ponad dwóch latach intensywnego skupienia na produkcji nowoczesnych, bezprzewodowych laktatorów, postanowiliśmy poszerzyć nasze portfolio o kolejny produkt. Premiera superchłonnych, jednorazowych podkładów poporodowych Neno Neo jednocześnie daje początek NenoCare – linii  artykułów higienicznych, dedykowanych przede wszystkim świeżo upieczonym mamom.

 

Spis treści:

 

NenoCare – z miłości do bliskości

Oprócz słowa „mama”, „bliskość” jest jednym z naszych ulubionych. Od początku istnienia marki staramy się być jak najbliżej kobiet i wspierać je w szalonej przygodzie zwanej macierzyństwem. Pomysł na stworzenie linii NenoCare powstał w wyniku wieloletnich starań, popartych zgłębianiem standardów opieki okołoporodowej oraz analizowaniem wymagań przyszłych mam. Naszym założeniem jest stworzenie serii artykułów higienicznych najwyższej jakości, które wpisują się w zakres podstawowych potrzeb towarzyszących kobietom w połogu. Pierwszy produkt spod znaku NenoCare to jednorazowe podkłady higieniczne o szerokim zastosowaniu. Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego warto je mieć!

podkłady poporodowe Neno Neo

Podkłady poporodowe – must have Twojej wyprawki

Pakujesz torbę do szpitala? Czy wiesz, co powinno się w niej znaleźć? Oprócz szlafroka, ręcznika, majtek siateczkowych i innych akcesoriów ważnym elementem wyposażenia są podkłady poporodowe. Najlepiej, aby były duże, wytrzymałe, delikatne i superchłonne  – dokładnie tak, jak Neno Neo. Ich zadaniem jest wchłanianie wydzielin i cieczy, neutralizowanie przykrych zapachów oraz zabezpieczanie materaca lub pościeli przed zabrudzeniem.

 

Zobacz również: Niezbędny element wyprawki dla kobiety
podkłady poporodowe Neno Neo

Dlaczego podkłady Neno Neo przydadzą się w szpitalu?

Pierwszym etapem, na którym podkłady doskonale spełnią swoją funkcję, jest połóg. Szczególnie ważne w tym okresie są pierwsze doby po porodzie. Jest to czas, kiedy Twój organizm odpoczywa po wysiłku i zaczyna wracać do stanu sprzed ciąży. Rekonwalescencja obejmuje także obkurczanie się macicy oraz krwawienia z dróg rodnych.

O ile ból nie zostawia śladów, o tyle wydzielina połogowa już tak. Dokładnie w tym momencie możesz  skorzystać z podkładów Neno Neo, których posiadanie redukuje dyskomfort i stres związany z brakiem odpowiedniej higieny lub obawą przed rozwojem infekcji. Każdy egzemplarz stwarza na łóżku nieprzepuszczalną i miękką przestrzeń, absorbującą krew i nieprzyjemną woń. Dzięki temu odpoczniesz, skupiając się na sobie i maluszku. Wystarczy tylko, że co jakiś czas wymienisz zużyty podkład na nowy.

Przed wizytą w szpitalu przeczytaj także: „Mamo, masz prawo!” – darmowy ebook dla rodziców
podkłady poporodowe Neno Neo

Jak wykorzystać podkłady Neno Neo na co dzień?

Przygoda z Neno Neo nie kończy się w szpitalu! Pięciowarstwowe i niepodrażniające skóry podkłady higieniczne stanowią pierwszą pomoc przy codziennym przewijaniu. To dobry wybór, jeśli nie chcesz zabrudzić łóżeczka albo jesteś z rodziną w podróży i potrzebujesz czystego miejsca na przewijaku w publicznej toalecie.

Doskonałe właściwości higroskopijne podkładów Neno Neo docenisz także w okresie tzw. odpieluchowania. Pożegnanie z pieluszką nie zawsze bywa łatwe. Zwłaszcza na początku dziecku zdarza się niekontrolowane oddawanie moczu, dlatego warto zadbać o dodatkową, nieprzeciekającą warstwę ochronną.

Zobacz też: Odpieluchowywanie dziecka
podkłady poporodowe Neno Neo

Czy jednorazowe podkłady Neno Neo są tylko dla mam?

Wyrób medyczny, jakim są podkłady higieniczne Neno Neo, uzyskał dofinansowanie Narodowego Funduszu Zdrowia i znajduje zastosowanie nie tylko w kontekście higieny poporodowej czy pielęgnacji niemowląt. Sprawdza się również przy opiece nad osobami starszymi, obłożnie chorymi i posiadającymi problem z nietrzymaniem moczu. Może być zatem wykorzystywany zarówno w warunkach domowych, jak i na oddziałach geriatrycznych, medycyny paliatywnej i w hospicjach.

Więcej o produktach Neno:

 

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.