sterylizacja laktatora

Neno Lindo, Neno Luna i Neno Vita to urządzenia z kategorii baby AGD, które tworzą drużynę do zadań specjalnych. Dzięki swojej wielofunkcyjności mogą towarzyszyć Ci w wielu codziennych wyzwaniach, które do tej pory nie zawsze przynosiły oczekiwane rezultaty. Chociaż różnią się od siebie, mają jeden cel: ułatwić Ci życie. Poznaj je bliżej i sprawdź, jaki model najbardziej pasuje do Twoich potrzeb!

Co łączy sterylizatory/podgrzewacze Neno?

Praktyczne, nowoczesne, a do tego stylowe – tak w skrócie możemy opisać nasze sterylizatory/podgrzewacze. Każdy z nich, zachwycając minimalistycznym urokiem, udowadnia, że AGD nie musi być nudne. Dodatkowo wszystkie są pomocne i multifunkcjonalne, dlatego dobrze dopasują się do trybu życia Twojej rodziny.

sterylizacja laktatora

Jakie są różnice pomiędzy sterylizatorami/podgrzewaczami Neno?

Dobrze wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego poniżej znajdziesz informacje dotyczące najważniejszych różnic pomiędzy urządzeniami.

Neno Luna – w sam raz na jedną butelkę

Neno Luna, chociaż potrafi to samo, co reszta, jest najbardziej smukła (i najlżejsza!) z całej trójki. Doskonale sprawdzi się, jeśli w Twoim życiu istnieje jedynak oczekujący kilka razy dziennie na swój posiłek. Używasz laktatora pojedynczego? To kolejny argument przemawiający za wyborem Neno Luny przeprowadzającej dezynfekcję w 10 minut. Lekka i kompaktowa, nie zajmie dużo miejsca i pomoże Ci okiełznać rzeczywistość Twoją i malucha.

Neno Vita i Neno Lindo – specjaliści od skomplikowanych operacji

Neno Vita i Neno Lindo mają wiele wspólnego. Oba produkty, ze względu na sporą pojemność, stanowią dużą pomoc w przypadku, kiedy masz dwoje lub więcej dzieci, a do tego podwójny laktator. Korpusy Neno Lindo i Neno Vity mieszczą dwie butelki lub dwa słoiczki, za sprawą czego jesteś stanie podgrzać, rozmrozić lub zdezynfekować więcej w krótszym czasie. Zarówno Lindo, jak i Neno Vita, posiadają także funkcję podświetlenia, która dla wielu rodziców okazuje się być wybawieniem podczas nocnych wart.

Jeśli należysz do szczególnie wymagających użytkowników, na pewno docenisz fakt, że przy pomocy Neno Lindo możesz przeprowadzić zaawansowany proces sterylizacji oraz korzystać z opcji szybkiego podgrzewania pokarmu. Podczas, kiedy Vita posiada uniwersalny program odkażania trwający 10 min, Lindo oferuje działanie w ramach jednego z trybów dostosowanych do materiału przedmiotu (tworzywo sztuczne, silikon, szkło). Funkcja szybkiego podgrzewania pokarmu sprawia natomiast, że Lindo pozwoli zaoszczędzić Ci jeszcze więcej czasu spędzonego w kuchni niż Vita.

Czy po przeczytaniu artykułu nadal masz w głowie wiele pytań?

Jeśli tak, koniecznie nam je zdaj! Eksperci Neno zrobią, co w ich mocy, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję dotyczącą wyboru produktu.

Infolinia: 731 594 301 E-mail:info@neno.pl

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.