Jakie są różnice pomiędzy sterylizatorami/podgrzewaczami?

sterylizacja laktatora

Neno Lindo, Neno Luna i Neno Vita to urządzenia z kategorii baby AGD, które tworzą drużynę do zadań specjalnych. Dzięki swojej wielofunkcyjności mogą towarzyszyć Ci w wielu codziennych wyzwaniach, które do tej pory nie zawsze przynosiły oczekiwane rezultaty. Chociaż różnią się od siebie, mają jeden cel: ułatwić Ci życie. Poznaj je bliżej i sprawdź, jaki model najbardziej pasuje do Twoich potrzeb!

 

Spis treści:

 

Co łączy sterylizatory/podgrzewacze Neno?

Praktyczne, nowoczesne, a do tego stylowe – tak w skrócie możemy opisać nasze sterylizatory/podgrzewacze. Każdy z nich, zachwycając minimalistycznym urokiem, udowadnia, że AGD nie musi być nudne. Dodatkowo wszystkie są pomocne i multifunkcjonalne, dlatego dobrze dopasują się do trybu życia Twojej rodziny.

sterylizacja laktatora

 

Jakie są różnice pomiędzy sterylizatorami/podgrzewaczami Neno?

Dobrze wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego poniżej znajdziesz informacje dotyczące najważniejszych różnic pomiędzy urządzeniami.

Neno Luna – w sam raz na jedną butelkę

Neno Luna, chociaż potrafi to samo, co reszta, jest najbardziej smukła (i najlżejsza!) z całej trójki. Doskonale sprawdzi się, jeśli w Twoim życiu istnieje jedynak oczekujący kilka razy dziennie na swój posiłek. Używasz laktatora pojedynczego? To kolejny argument przemawiający za wyborem Neno Luny przeprowadzającej dezynfekcję w 10 minut. Lekka i kompaktowa, nie zajmie dużo miejsca i pomoże Ci okiełznać rzeczywistość Twoją i malucha.

Więcej na temate Neno Luna: Podgrzewaj, odmrażaj, grzej szybko mleko i sterylizuj. Poznaj Neno Lunę.

Neno Vita i Neno Lindo – specjaliści od skomplikowanych operacji

Neno Vita i Neno Lindo mają wiele wspólnego. Oba produkty, ze względu na sporą pojemność, stanowią dużą pomoc w przypadku, kiedy masz dwoje lub więcej dzieci, a do tego podwójny laktator. Korpusy Neno Lindo i Neno Vity mieszczą dwie butelki lub dwa słoiczki, za sprawą czego jesteś stanie podgrzać, rozmrozić lub zdezynfekować więcej w krótszym czasie. Zarówno Lindo, jak i Neno Vita, posiadają także funkcję podświetlenia, która dla wielu rodziców okazuje się być wybawieniem podczas nocnych wart.

Przeczytaj więcej na temat Neno Lindo: Stylowy, duży sterylizator/podgrzewacz Neno Lindo

 

Jeśli należysz do szczególnie wymagających użytkowników, na pewno docenisz fakt, że przy pomocy Neno Lindo możesz przeprowadzić zaawansowany proces sterylizacji oraz korzystać z opcji szybkiego podgrzewania pokarmu. Podczas, kiedy Vita posiada uniwersalny program odkażania trwający 10 min, Lindo oferuje działanie w ramach jednego z trybów dostosowanych do materiału przedmiotu (tworzywo sztuczne, silikon, szkło). Funkcja szybkiego podgrzewania pokarmu sprawia natomiast, że Lindo pozwoli zaoszczędzić Ci jeszcze więcej czasu spędzonego w kuchni niż Vita.

 

Czy po przeczytaniu artykułu nadal masz w głowie wiele pytań?

Jeśli tak, koniecznie nam je zdaj! Eksperci Neno zrobią, co w ich mocy, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję dotyczącą wyboru produktu.

Infolinia: 731 594 301 E-mail: info@neno.pl

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.