Podgrzewacz, sterylizator, rozmrażacz Neno Luna 6w1

Rozmrażanie, podgrzewanie, sterylizacja, podtrzymywanie… Czy ta wyliczanka spędza Ci sen z powiek? Jeśli tak, to pozwól, że przedstawimy Ci Lunę – członkinię rodziny Neno, która została zaprojektowana, aby zamieniać ciche marzenia zmęczonych rodziców w rzeczywistość.

Co musisz wiedzieć o Lunie?

Luna to jedyny na rynku sterylizator 6w1 (rozmrażanie, podgrzewanie mleka, sterylizacja, szybkie podgrzewanie, podgrzewanie posiłków i utrzymywanie temperatury), posiadający kompaktowe wymiary i odlotowy design. Zaskoczy Cię swoją prostotą i funkcjonalnością oraz wesprze w codziennych obowiązkach, związanych z opieką nad dzieckiem. Od śniadania, przez wspólną zabawę, po nocne karmienie – Luna rozmrozi, podgrzeje, wyparzy ubrudzony smoczek, a na końcu schowa się w cieniu kuchennej szafki, nie zajmując zbyt dużo miejsca.

W czym pomoże Ci Luna?

W STERYLIZACJI

Luna to nieustraszona pogromczyni baterii. Dezynfekuje gryzaki, smoczki i części zamienne do laktatora w 10 minut. Zaprzyjaźnij się z nią, jeśli zależy Ci na właściwej higienie oraz ochronie przed wszelkimi drobnoustrojami, wirusami i bakteriami.

W ROZMRAŻANIU

Stopniowe rozmrażanie bez utraty składników odżywczych? Żaden problem. Luna załatwi to za Ciebie w kilka minut. Poradzi sobie z gotowymi daniami oraz naturalnym pokarmem umieszczonym w woreczkach Neno, dostępnych na stronie sklepu.

Więcej o woreczkach do pokarmu czytaj: Woreczki do mrożenia i przechowywania mleka matki od Neno

W PODGRZEWANIU

Odpowiednio ciepłe i zawsze pod ręką – takie będą dania dla Twojego malucha, kiedy zajmie się nimi Luna. Podgrzewanie odbywa się w bezpiecznym przedziale od 35°C do 60°C. Sterylizator oferuje też nocne ułatwienie w postaci funkcji MILK, dzięki której pokarm automatycznie zostanie przygotowany do spożycia w temperaturze 40°C.

Jakie są zalety Luny?

JEST UNIWERSALNA I KOMPATYBILNA

Luna polubi się z różnymi słoiczkami i woreczkami. Posiada koszyczek o średnicy około 8 cm. Bez trudu zmieści różnej wielkości butelki i części zamienne do laktatora.

ZOSTAŁA WYPOSAŻONA W DOTYKOWY WYŚWIETLACZ LCD

Komunikacja z Luną jest prosta, szybka i przyjemna. Wszystko za sprawą wyświetlacza o wielkości 2,2 cala, który zapewnia wygodę korzystania (zwłaszcza w nocy!). Dotykowe przyciski funkcyjne służą do ustawiania trybów, czasu pracy i temperatury.

ŚWIETNIE WYGLĄDA I NIE ZAJMUJE DUŻO MIEJSCA

Nasza Luna to prawdziwa gwiazda w międzynarodowej kategorii baby AGD. Zachwyca dyskretnym, minimalistycznym urokiem i jest naprawdę niewielka. Bez problemu daje się rozłożyć na 3 części, wyczyścić i schować na dnie głębszej szuflady, gdzie zaczeka, dopóki znowu nie będzie potrzebna.

Dlaczego warto mieć Lunę w swoim domu?

Luna zawsze będzie w zasięgu Twojej ręki. Stworzyliśmy sterylizator 6w1, aby zapewniał wygodę, a wygoda to najważniejsza rzecz, której potrzebujesz, kiedy doba zaczyna się nieubłaganie kurczyć.

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.