Neno Blog kultowe nianie

Kiedy na świat przychodzi dziecko, w domu pojawia się dużo radości…i jeszcze więcej chaosu. Lista obowiązków nie robi się krótsza, a Ty zaczynasz po cichu marzyć o znalezieniu się w dwóch miejscach na raz. Niestety, nie jesteśmy w stanie spełnić tego życzenia, ale mamy coś, co zbliży Cię do odkrycia idealnego rozwiązania. Poznaj Berkano, Verę, Luiego i Avante – członków rodziny Neno, którzy staną na straży Twojego malucha, kiedy Ciebie nie będzie w pobliżu.

Neno Berkano – bezprzewodowa, obrotowa wideo-niania

Swoim wyglądem rodem z Gwiezdnych Wojen, Berkano przypomina sympatycznego robota, gotowego do pomocy w każdej chwili. Jest nieziemsko czujny. Jego ruchoma głowica pozwala na obserwację w zakresie 300 stopni w poziomie i 50 stopni w pionie. W zestawie posiada przenośny wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, który przedłuży zasięg Twojego wzroku. Dodatkowo wideo-niania przekaże Ci raport z nocnej aktywności (6 diod IR), zadba o spokojny sen (aż 8 kołysanek), a nawet zmierzy temperaturę pomieszczenia (wbudowany termometr).Berkano, ze względu na szeroki kąt widzenia, lubi duże przestrzenie. Wybierz go, jeśli masz większe mieszkanie lub dom z ogrodem (zasięg do 50 m wewnątrz, do 260 m na zewnątrz).

Neno Berkano blog

Neno Vera – bezprzewodowa wideo-niania

Vera to stylowa i elegancka wideo-niania, trochę smuklejsza od swojego brata Berkano. Przez całą dobę będzie miała oko na malucha pod kątem 75 stopni. Dołączony do zestawu przenośny wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala pozwoli Ci być na bieżąco z jej obserwacjami. Za pośrednictwem Very możesz mówić do swojej pociechy na odległość (dwukierunkowa komunikacja), zadbać o jakość jej snu (8 kołysanek) oraz sprawdzić temperaturę pomieszczenia (czujnik temperatury). Dom wolnostojący lub przestronne mieszkanie to ulubione środowisko Very. Jeśli ją wybierzesz, pozostanie z Tobą na łączach do 50 m w środku i do 260 m na zewnątrz.

Neno vera blog

Neno Lui – niania elektroniczna

Poznaj pastelowego misia Lui, który z radością zostanie przyjacielem Twojego brzdąca. Lui ma wiele zalet, a pierwszą z nich jest praktyczność. Komunikacja z nim odbywa się za pośrednictwem aplikacji TUYA (po podłączeniu do sieci WI-FI). Wideo-niania przesyła obraz bezpośrednio na telefon przez 24 godziny na dobę, a detektor ruchu informuje o wykrytych wstrząsach. Mobilny dostęp pozwala Ci na obserwację z każdego miejsca na świecie. Przy użyciu aplikacji uruchomisz funkcje, takie jak biały szum, kołysanki oraz nagrywanie filmów i robienie zdjęć. Jak już wiesz, Lui nie przepada za ograniczeniami. Może być z Tobą w kontakcie bez względu na odległość oraz lubi się przebierać (dostępne są obudowy w 3 kolorach). Wybierz go, jeśli jesteś ciągle w biegu i cenisz sobie nowoczesne rozwiązania.

Neno Lui Blog

Neno Avante – bezprzewodowa niania elektroniczna

Szukasz osobistego asystenta, który pomoże Ci w opiece nad energicznym potomkiem? Oto pingwinek Avante – sympatyczny strażnik dobrego snu o sokolim wzroku. O wyjątkowości Avante świadczy nie tylko wygląd. Możesz podłączyć odbiornik do sieci WI-FI i sterować nim za pośrednictwem telefonu (aplikacja TUYA). Wśród zalet wideo-niani należy wymienić ruchomą głowicę kamery, która porusza się w zakresie 355 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie. Ponadto uważne oko pingwinka wychwyci każdy wstrząs lub upadek przy pomocy detektora ruchu. Avante posiada także dużo zrozumienia dla zabieganych rodziców, dlatego pomaga im chwytać cenne momenty z życia dziecka. Jeśli go poprosisz, bez trudu nagra krótki film lub wykona zdjęcie w wybranej przez Ciebie chwili. Pingwinek Avante odnajdzie się w każdym otoczeniu. Wybierz go, jeśli chcesz mieć schowany w kieszeni dostęp do obserwacji malucha z dowolnego miejsca na ziemi.

neno Avante blog