Laktator Neno Camino — odpowiadamy na pytania

Laktator Neno Camino

Laktator to urządzenie, które warto zakupić po upływie 32 tygodnia ciąży. Wówczas pierś kobiety nie ulega szybkim zmianom i możliwe jest odpowiednie dopasowanie lejka laktatora. Urządzenie sprawdza się zarówno przy karmieniu butelką, jak i piersią, jako doskonała droga do stymulowania laktacji. Zobacz, czym wyróżnia się laktator Neno Camino.

 

Spis treści:

 

Laktator elektryczny Neno Camino — funkcje

Neno Camino to nowoczesny i wydajny laktator elektroniczny, który umożliwia odciąganie pokarmu z obu piersi jednocześnie. Przekłada się to nie tylko na oszczędność czasu, ale także na równomierne pobudzanie laktacji. Urządzenie posiada trzy fazy pracy i pięciostopniową regulację, co pozwala na całkowite opróżnienie piersi z pokarmu. Neno Camino perfekcyjnie odtwarza rytm ssania dziecka. Neno Camino ma wbudowany pojemny akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odciąganie pokarmu w każdych warunkach.

Zalety Neno Camino

Neno Camino to dyskretne urządzenie o kompaktowych wymiarach, dzięki czemu odciąganie pokarmu jest możliwe w każdym miejscu i czasie. Na pochwałę zasługuje także długi czas pracy baterii i zaskakująco cicha praca. Odciąganie pokarmu z obu piersi jednocześnie to oszczędność czasu, którego tak bardzo potrzebują świeżo upieczone mamy. Co więcej, Neno Camino jest prosty w obsłudze, łatwy w czyszczeniu i niezwykle atrakcyjny wizualnie.

Wysokiej jakości materiały chronią piersi przed podrażnieniami i otarciami. Na uwagę zasługuje także cena Neno Camino — przy pełnej funkcjonalności i najwyższej jakości wykonania, urządzenie kosztuje zaledwie 400 zł, co odpowiada cenom popularnych pojedynczych laktatorów.

Jak odciągać pokarm laktatorem Neno Camino?

Obsługa laktatora elektronicznego Neno Camino jest niebywale prosta. Przed pierwszym użyciem warto podłączyć urządzenie do źródła ładowania na około dwie godziny. Wystarczy przyłożyć laktator do obu piersi, wybrać preferowane ustawienia i uruchomić pompę. Lakator samodzielnie przełączy się między trybami pracy i zgaśnie po zakończonym cyklu odciągania mleka.

Laktator Neno Camino ile trzyma bateria? Jak ładować Neno Camino?

W zestawie z laktatorem Neno Camino otrzymujemy elegancki futerał, dwie butelki odciągające, dwie butelki do karmienia, gumową podstawkę. Dwa precyzyjnie dopasowane lejki laktatora oraz złączki butelek. W zestawie znajduje się także kabel do ładowania. Neno Camino ładuje się za pomocą kabla USB. W pełni naładowany akumulator litowo-jonowy pozwala na dwie godziny nieprzerwanej, bezprzewodowej pracy.

Neno Camino to sprzymierzeniec każdej młodej mamy, która chce zapewnić dziecku wszystko to, co najlepsze. Zostaw dziecko pod opieką taty lub opiekunki, nie odbierając mu możliwości spożywania Twojego pokarmu.

 

Czytaj również:

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.