laktatory neno uno i due

Jaki laktator wybrać – porównanie laktatorów elektrycznych Neno

Laktator to urządzenie, którego ani młodym mamom, ani kobietom oczekującym narodzin dziecka, przedstawiać w zasadzie nie trzeba. Dużo kobiet twierdzi, że nie wyobraża sobie bez niego codziennego życia, wielu młodym mamom pomógł w uregulowaniu laktacji, a wszystkim ułatwił powrót do aktywności – czy to zawodowej, czy towarzyskiej.

Laktator bowiem pozwala na odciągnięcie pokarmu i podanie go w momencie, gdy Mamy nie ma przy dziecku. Biorąc pod uwagę, że niemowlak powinien być przystawiany do piersi 8-12 razy w ciągu doby, to pomoc laktatora staje się po prostu koniecznością.
Często pytacie nas jaki laktator wybrać i czym różnią się od siebie. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie laktatorów elektronicznych neno. Skorzystaj z niego i znajdź ten, który spełnia Twoje oczekiwania.

 

Dlaczego laktator elektroniczny jest lepszy od ręcznego?

Laktator elektroniczny to urządzenie, które służy do odciągania pokarmu z piersi PO urodzeniu dziecka i we wszystkich fazach laktacji. Laktator wytwarza podciśnienie, dzięki czemu po przyłożeniu do piersi mleko spływa do niego bez Twojej pomocy. Każdy laktator neno ma w zestawie specjalne lejki, które dopasowują się do kształtu i wielkości piersi, a przy tym są bardzo delikatne i nie podrażniają skóry.
Laktatory ręczne nalezą już do produktów, których czas świetności minął. Choć tańsze od modeli elektronicznych, były jednak zarówno czasochłonne, jak i wymagały niemałej tężyzny fizycznej. Wytworzenie podciśnienia odbywało się w nich za pomocą ręcznego pompowania dłonią. Laktatory ręczne stosowane są do sporadycznego odciągania pokarmu, jeśli więc planujesz robić to regularnie – laktator elektroniczny to jedyny słuszny wybór.

Odkąd na rynku pojawiły się laktatory neno, atrakcyjność cenowa laktatorów ręcznych zmalała niemal do zera. Laktatory neno są elektroniczne, a do tego dostępne w korzystnych cenach. Sprawdź i przekonaj się sama.

Działanie Neno Bella

Neno Bella

Neno Bella to bezprzewodowy laktator, który może być użyty przez młodą mamę wszędzie. Możesz odprowadzać mleko w pracy, na wakacjach czy w podróży. Elektroniczny laktator z dotykowym panelem sterującym nie wymaga przewodów, ani stałego podłączenia do gniazdka. Wystarczy kabel USB i możesz doładować urządzenie z poziomu powerbanka, komputera lub ładowarki. Czas ładowania to tylko 2 godziny.

Czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa laktatora neno Bella jest łatwa i przyjemna. Możesz wybrać spośród wielu trybów i siły ociągania pokarmu, a laktator neno Bella zapamięta Twoje preferencje, co ułatwi Ci obsługę i pozwoli oszczędzić czas.

Laktator neno Bella działa w 2-fazowym trybie stymulacji i odciągania i automatycznie przełącza się z jednego trybu w drugi. Możesz się odprężyć i zrelaksować, bo tylko wtedy osiągniesz dobre efekty w odciąganiu mleka. Bez obaw, nie zapomnisz go wyłączyć, bo neno Bella wyłączy się automatycznie po 30 minutach.

Uniwersalne nakładki z miękkiego silikonu, który nie podrażnia delikatnego naskórka, pasują do każdego rozmiaru piersi. Konstrukcja nakładek sprawia, że kanaliki mleczne nie są uciskane, dzięki czemu nie odczuwasz dyskomfortu, a odciąganie pokarmu będzie sprawne i bezproblemowe.

System odsysania mleka z piersi został zaprojektowany tak, by pokarm nie cofał się w głąb obiegu, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość, a Mama może być pewna wysokiego poziomu higieny.

Laktator elektroniczny Neno Bella:

 • pojedynczy laktator
 • osobny wyświetlacz elektroniczny podłączony z butelką silikonową rurką
 • 2 fazy pracy
 • 6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania
 • automatyczne wyłączanie: po 30 minutach
 • ładowanie przez USB C
 • łatwa sterylizacja
 • lejki z delikatnego silikonu japońskiego
 • system zapobiegający cofaniu się pokarmu
 • produkt wolny od BPA

W zestawie:
Dwie butelki na mleko, smoczek, lejek, pokrywka lejka, podstawka na butelkę, urządzenie pompujące, przewód USB-C, 2 zawory, instrukcja obsługi.

 

Sterylizacja części zamiennych Neno UnoNeno Uno

Inteligentny laktator elektroniczny z ekranem i pompką w zakrętce to wygoda dla wszystkich młodych Mam. Nie ma rurek, przewodów, kabli – tylko butelka, zakrętka z pompką i wyświetlaczem oraz lejek, który dopasowuje się do kształtu i wielkości Twoich piersi.
Możesz wziąć go ze sobą, odciągać pokarm w dowolnym miejscu nie obawiając się o źródło zasilania. Jedno ładowanie zapewnia Ci aż 2 godziny działania, czyli 4 pełne odprowadzenia pokarmu.

Zadbaliśmy o to, byś mogła dostosować neno Uno do swoich potrzeb. Urządzenie posiada aż 6 ustawień stymulacji oraz 9 poziomów intensywności odciągania pokarmu. Laktator zapamiętuje ostatnie ustawienia.
Bezprzewodowa konstrukcja i specjalna budowa laktatora sprawia, że wystarczy przyłożyć go do piersi i włączyć, a odprowadzone mleko nie cofa się, dzięki czemu urządzenie pomaga zachować świeżość pokarmu i dba o zdrowie korzystającej z niego mamy.

Nakładka na pierś laktatora jest wykonana z przyjemnego w dotyku, niedrażniącego skórę japońskiego silikonu, który zmniejsza poczucie ucisku i usprawnia przepływ mleka. Żaden z materiałów elementów laktatora nie zawiera BPA, co czyni go bezpiecznym w użyciu.

Laktator elektroniczny Neno Uno:

 • pojedynczy laktator
 • wyświetlacz elektroniczny zintegrowany z zakrętką butelki
 • 2 fazy pracy
 • 6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania
 • automatyczne wyłączanie: po 30 minutach
 • pojemny akumulator
 • ładowanie przez USB C
 • łatwa sterylizacja
 • lejki z delikatnego silikonu japońskiego
 • system zapobiegający cofaniu się pokarmu
 • produkt wolny od BPA

W zestawie:
Dwie butelki na mleko, smoczek, lejek, pokrywka lejka, podstawka na butelkę, urządzenie pompujące, przewód USB-C, 2 zawory, instrukcja obsługi.

laktator elektroniczny neno dueNeno Due

Bezprzewodowy podwójny laktator elektroniczny z zewnętrznym panelem dotykowym. Praca w systemie dwufazowym – stymulacji i odciągania pozwala na jednoczesne odciąganie pokarmu z dwóch piersi. Dlaczego to ważne?
Odciąganie mleka z dwóch piersi naraz zwiększa produkcję mleka aż o 18%. Mało tego – mleko takie staje się z czasem coraz bardziej kaloryczne i bogatsze w składniki odżywcze niż przy odciąganiu naprzemiennym. A Ty oszczędzasz czas, czy to nie piękne?

Laktator neno Due działa w dwóch trybach – najpierw stymuluje i pobudza pierś, by zapewnić lepszy przepływ mleka, a następnie przechodzi w tryb pobierania pokarmu. Urządzenie zapamiętuje wcześniej użyte ustawienia, dzięki czemu nie musisz go konfigurować przy każdym użyciu. Możesz przełączyć laktator elektroniczny między trybem pobierania pokarmu z jednej lub z obydwu piersi.

Specjalny design laktatora neno Due zapobiega cofaniu się odprowadzanego mleka, co pozwala zachować świeżość pokarmu i zadbać o zdrowie mamy korzystającej z urządzenia.
Dzięki zasilaniu z wbudowanego akumulatora laktator może być zabrany w podróż i użyty, nawet gdy nie masz gniazdka zasilania w pobliżu.
W zestawie znajdziesz także dwie butelki wraz ze smoczkami.

Laktator elektroniczny neno Due:

 • podwójny laktator
 • osobny wyświetlacz elektroniczny podłączony z butelkami silikonowymi rurkami
 • 2 fazy pracy
 • 6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania
 • automatyczne wyłączanie: po 30 minutach
 • ładowanie przez USB C
 • łatwa sterylizacja
 • lejki z delikatnego silikonu japońskiego
 • system zapobiegający cofaniu się pokarmu

W zestawie:
Dwie butelki na mleko, smoczki, lejki, pokrywki lejków, podstawki na butelki, urządzenie pompujące z ekranem dotykowym, przewód USB-C, 4 zawory, instrukcja obsługi.

laktator elektroniczny neno due

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *