neno  kurier dostarcza marce przesyłkę
neno-baby-shower

Bądź bliżej naszych produktów

baby shower

z neno
świętuj razem z nami

idealny prezent na Baby Shower

laktator elektryczny neno uno w serce

Laktator elektroniczny Neno Uno

laktator elektroniczny bella twin

Bella Twin – podwójny bezprzewodowy laktator elektryczny

smoczek dla niemowlakfrutta- zielony

Frutta gryzak do podawania owoców

neno Mantello - silikonowy woodoodporny sliniaczek

Neno Mantello – silikonowy śliniaczek

Baby Shower to przyjęcie, które z całą pewnością wpisało się już w kalendarium wydarzeń poprzedzających narodziny maluszka. Kolorowe balony, konfetti oraz słodkości przypominające dzieła sztuki – to cechy wyróżniające przyjęcie na cześć przyszłej mamy i jej dziecka. A wszystko to w atmosferze radości i ekscytacji, które poprzedzają przyjście na świat nowego członka rodziny.

Polki stały się wielkimi entuzjastkami tego wydarzenia i chętnie włączają się w organizację przyjęcia. A skoro jest zabawa to muszą pojawić się prezenty! W kwestii upominków widoczne są dwa wyraźne trendy. Pierwszy z nich – zdecydowanie popularniejszy, skupia się na prezentach dla noworodka, takich jak: ubranka, zabawki czy niezbędne akcesoria. Kolejny – na pierwszym planie stawia mamę: jej komfort i potrzeby. Kobiety najczęściej obdarowywane są biżuterią z motywem macierzyństwa, bielizną czy odzieżą do spania. A gdyby tak połączyć potrzeby noworodka i jednocześnie sprostać wymaganiom młodej mamy? To możliwe, dzięki produktom neno. Wszystkie urządzenia Neno wyróżnia niepowtarzalny design oraz dbałość o detale. Stworzone produkty są przemyślane jak i funkcjonalne, przez co wyprawka Neno idealnie sprawdzi się jako prezent dla młodej mamy.

Wybierz jedną z dwóch wyprawek zaproponowanych przez markę neno i podaruj ją przyszłej mamie. To doskonały prezent na Baby Shower, za którym idzie jakość, profesjonalizm, wiedza ekspertów oraz niepowtarzalny design. Z pewnością każda mama będzie zachwycona wyprawką neno.

zobacz jak produkty neno prezentują się

na Baby Shower naszych nenoMam

Chcesz pochwalić się swoim Baby Shower, na którym były produkty neno?
Wyślij nam swoje zdjęcia i odbierz prezenty i rabaty od Marki neno.


    położna neno
    baby- shower
    zostań położną neno