neno  kurier dostarcza marce przesyłkę
neno-baby-shower

Bądź bliżej naszych produktów

baby shower

z neno
świętuj razem z nami

idealny prezent na Baby Shower

laktator elektryczny neno uno w serce

Laktator elektroniczny Neno Uno

Neno Camino – podwójny bezprzewodowy laktator elektryczny

smoczek dla niemowlakfrutta- zielony

Frutta gryzak do podawania owoców

neno Mantello - silikonowy woodoodporny sliniaczek

Neno Mantello – silikonowy śliniaczek

Baby Shower to przyjęcie, które z całą pewnością wpisało się już w kalendarium wydarzeń poprzedzających narodziny maluszka. Kolorowe balony, konfetti oraz słodkości przypominające dzieła sztuki – to cechy wyróżniające przyjęcie na cześć przyszłej mamy i jej dziecka. A wszystko to w atmosferze radości i ekscytacji, które poprzedzają przyjście na świat nowego członka rodziny.

Polki stały się wielkimi entuzjastkami tego wydarzenia i chętnie włączają się w organizację przyjęcia. A skoro jest zabawa to muszą pojawić się prezenty! W kwestii upominków widoczne są dwa wyraźne trendy. Pierwszy z nich – zdecydowanie popularniejszy, skupia się na prezentach dla noworodka, takich jak: ubranka, zabawki czy niezbędne akcesoria. Kolejny – na pierwszym planie stawia mamę: jej komfort i potrzeby. Kobiety najczęściej obdarowywane są biżuterią z motywem macierzyństwa, bielizną czy odzieżą do spania. A gdyby tak połączyć potrzeby noworodka i jednocześnie sprostać wymaganiom młodej mamy? To możliwe, dzięki produktom neno. Wszystkie urządzenia Neno wyróżnia niepowtarzalny design oraz dbałość o detale. Stworzone produkty są przemyślane jak i funkcjonalne, przez co wyprawka Neno idealnie sprawdzi się jako prezent dla młodej mamy.

Wybierz jedną z dwóch wyprawek zaproponowanych przez markę neno i podaruj ją przyszłej mamie. To doskonały prezent na Baby Shower, za którym idzie jakość, profesjonalizm, wiedza ekspertów oraz niepowtarzalny design. Z pewnością każda mama będzie zachwycona wyprawką neno.

zobacz jak produkty neno prezentują się

na Baby Shower naszych #nenomam

Chcesz pochwalić się swoim Baby Shower, na którym były produkty neno?
Wyślij nam swoje zdjęcia i odbierz prezenty i rabaty od Marki neno.


    położna neno
    baby- shower
    zostań położną neno