dlaczego warto kupić laktator

dlaczego warto kupić laktator
Podstawową misją marki Neno jest wspieranie kobiet w pierwszych chwilach macierzyństwa i dostarczanie im rozwiązań, które ułatwią odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Od dwóch lat produkujemy nowoczesne akcesoria dla mam oraz niemowląt, pomocne przede wszystkim w procesie karmienia.

Dlaczego warto rozpocząć największą przygodę życia z naszymi laktatorami?

  1. Więcej pokarmu, mniej bólu

Nowoczesne, elektryczne laktatory Neno powstały, aby uwalniać młode mamy od dyskomfortu i ułatwiać proces karmienia. Urządzenie nie tylko pomaga odciągać pokarm, nie powodując dodatkowego bólu obrzękniętych już piersi, ale także wpływa na stymulację gruczołów mlecznych w celu polepszenia przepływu mleka.

  1. Bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania

Urządzenia zostały wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Ponadto posiadają inteligentny system zamknięty. Jest to najwyższy stopień separacji mediów. Dzięki niej masz pewność, że pokarm w żaden sposób nie przedostanie się do silnika w pompie laktatora, a tym samym nie zostanie zanieczyszczony.

  1. Atrybut nowoczesnej mamy

Podczas spaceru i spotkania z przyjaciółmi, w pracy i na wakacjach…Przy pomocy naszego stylowego laktatora odciągniesz pokarm w każdych warunkach. Lekkie, poręczne i bezprzewodowe urządzenie może towarzyszyć Ci codziennie, schowane w eleganckim etui na dnie torebki.

  1. Laktatory na medal

Nasze produkty cieszą się szerokim zaufaniem wśród konsumentek, konsumentów i specjalistów. Marka Neno otrzymała dotychczas wiele prestiżowych nagród, takich jak Gazele Biznesu 2022, Diamenty Miesięcznika Forbes 2022 czy LAUR KLIENTA w kategorii Odkrycie 2021. Ponadto wspierają nas Polskie Towarzystwo Położnych oraz sieć laboratoriów diagnostycznych DIAGNOSTYKA.

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.