video niania elektroniczna neno vera

To już trzecia premiera produktowa w tym roku i trzecia premiera niani! Nianie elektroniczne to urządzenia, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Rodziców. To właśnie dzięki nim możesz zapewnić sobie chwilę wytchnienia, jednocześnie nie rezygnując ze stałej opieki nad dzieckiem. Możesz zasiąść wygodnie w fotelu z kubkiem kawy, bez konieczności zrywania się na każdy szmer. Podaruj sobie ten komfort z naszą nową nianią Neno Vera!

Funkcjonalność
Neno Vera, podobnie jak Neno Gato 2 składa się z dwóch elementów: kamerki i odbiornika. Kamerę należy umieścić w pomieszczeniu, które chcesz monitorować, zaś odbiornik — dzięki bezprzewodowej konstrukcji — możesz mieć zawsze ze sobą. Pojemna bateria pozwala na kilkugodzinne działanie urządzenia bez konieczności podłączania go do zasilania. System VOX, w jaki wyposażona została kamerka, to jeszcze większa efektywność pracy. W tym trybie odbiornik kamery działa “w uśpieniu”, a wyświetlacz rozświetla się dopiero wówczas, gdy urządzenie zarejestruje dźwięki w pokoju dziecka. To także znak dla Ciebie — jeśli ekran pozostaje wygaszony — Twój maluszek najprawdopodobniej śpi spokojnie. Zasięg działania niani wynosi do 50 metrów wewnątrz pomieszczeń oraz aż do 260 metrów na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się zatem w czasie drzemki maluszka w ogrodzie.

Niania Neno Vera posiada duży 3,2-calowy wyświetlacz, dzięki któremu obraz emitowany z pokoju dziecka jest czytelny i wyraźny. Nic nie umknie Twojej uwadze. System dwukierunkowej komunikacji pozwala nie tylko usłyszeć odgłosy z pokoju Twojego dziecka, ale umożliwia również mówienie do maluszka za pośrednictwem mikrofonu wbudowanego do odbiornika niani. Jeśli dziecko nagle przebudzi się, Twój głos może pomoc mu w powrocie do drzemki. Dodatkowo system zaprogramowanych kołysanek wspiera spokojne zasypianie i pozwala uspokoić się maluszkowi.

Dzięki diodom emitującym światło podczerwone możesz obserwować aktywność swojego dziecka także w nocy lub w nieoświetlonym pomieszczeniu. Gdy zapada zmrok, tryb nocny uruchomia się automatycznie. Za sprawą wbudowanego czujnika temperatury możesz na bieżąco kontrolować czy w pomieszczeniu, w którym przebywa Twoje dziecko, nie jest ani za ciepło, ani za zimno.

Design
Zadbaliśmy nie tylko o funkcjonalność naszej niani, ale również o design. Połączenie bieli i czerni z subtelnym akcentem złota z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym Rodzicom.

Ponadczasowość
Niania Neno Vera to urządzenie, które będzie rosło razem z Twoim dzieckiem: przyda się przy opiece nad niemowlakiem, ale również nad kilkulatkiem. Zapewnij sobie komfort i spokój z marką Neno i postaw na naszą najnowszą nianię Neno Vera.

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Wodoodporny laktator elektryczny Neno Perfetto — remedium na najczęstsze problemy laktacyjne

wodoodporny laktator perfetto

Lampka nocna dla dzieci Neno Titto — gadżet ułatwiający zasypianie

lampka nocna dla dziecka

 

Kiedy dziecko jest gotowe na rozszerzenie diety? Akcesoria niezbędne do rozszerzania diety.

AKCESORIA DO JEDZENIA DLA DZIECKA

 

Nowy neno e-book o prawie pracy dla ciężarnych i Mam!

darmowy ebook dla mam

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *