nagroda rodzicow neno Angelo laktator 3 fazowy

nagroda rodzicow neno Angelo laktator 3 fazowyNeno Angelo zgarnia Nagrodę Rodziców 2021!

Nagroda Rodziców to wyczekiwany konkurs nie tylko przez branżę dziecięcą, ale przede wszystkim przez samych rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: „co na prezent świąteczny dla dziecka?”. Bardzo nam miło i jesteśmy dumni, że nasz laktator neno Angelo dostał wyróżnienie w tak prestiżowym i znaczącym konkursie.

Nagroda Rodziców dedykowana jest nowatorskim produktom do opieki i pielęgnacji dzieci. To znak jakości, który wielu rodzicom pozwala na świadome decydowanie o kupnie najlepszych produktów dla swojego dziecka. Laktator Neno Angelo, który od swojej premiery prowadzi na pierwszym miejscu na portalu rankingiproduktów.pl, zdobył Nagrodę Rodziców w kategorii Produkty dla mam.

Kryteria oceny są wielostopniowe.
 1. Bezpieczeństwo i jakość wykonania
 2. Funkcjonalność – dopasowanie, kompatybilność, wielofunkcyjność
 3.  Pomysł – innowacyjność
 4.  Design – atrakcyjne wzornictwo
 5. Opis produktu zgodny z rzeczywistością


 6. Laktatora neno Angelo przedstawiać raczej nie trzeba, ale zaznaczyć wypada, że został doceniony za konkretne funkcje. Bezprzewodowość, 3 fazy, cichą pracę, bezpieczeństwo użytkowania i separację mediów, ale przede wszystkim za to, że jest idealny dla porodów z cesarskim cięciem oraz dla Mam wcześniaków.

  Neno Angelo możecie już teraz kupić w sieci sklepów RTV EURO AGD.

  Dziękujemy za to wyróżnienie, cieszymy się, że nasz bestseller podbija rynek i jest doceniany przez coraz szersze grono Rodziców. #nenoRodzice dziękujemy!

  nagroda rodzicow zabawkowicz dla neno angelo  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *