nagroda rodzicow neno Angelo laktator 3 fazowy

nagrody rodziców 2021

Nagroda Rodziców 2021 dla Neno

Nagroda Rodziców to wyczekiwany konkurs nie tylko przez branżę dziecięcą, ale przede wszystkim przez samych rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: „co na prezent świąteczny dla dziecka?”. Bardzo nam miło i jesteśmy dumni, że nasz laktator neno Angelo dostał wyróżnienie w tak prestiżowym i znaczącym konkursie.

Nagroda Rodziców dedykowana jest nowatorskim produktom do opieki i pielęgnacji dzieci. To znak jakości, który wielu rodzicom pozwala na świadome decydowanie o kupnie najlepszych produktów dla swojego dziecka. Laktator Neno Angelo, który od swojej premiery prowadzi na pierwszym miejscu na portalu rankingiproduktów.pl, zdobył Nagrodę Rodziców w kategorii Produkty dla mam.

Kryteria oceny są wielostopniowe.

    1. Bezpieczeństwo i jakość wykonania
    2. Funkcjonalność – dopasowanie, kompatybilność, wielofunkcyjność
    3.  Pomysł – innowacyjność
    4.  Design – atrakcyjne wzornictwo
    5. Opis produktu zgodny z rzeczywistością

Laktatora neno Angelo przedstawiać raczej nie trzeba, ale zaznaczyć wypada, że został doceniony za konkretne funkcje. Bezprzewodowość, 3 fazy, cichą pracę, bezpieczeństwo użytkowania i separację mediów, ale przede wszystkim za to, że jest idealny dla porodów z cesarskim cięciem oraz dla Mam wcześniaków.

Neno Angelo możecie już teraz kupić w sieci sklepów RTV EURO AGD.

Dziękujemy za to wyróżnienie, cieszymy się, że nasz bestseller podbija rynek i jest doceniany przez coraz szersze grono Rodziców.

#nenoRodzice dziękujemy!

nagroda rodzicow zabawkowicz dla neno angelo

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Kolektor na mleko, który mieści się w biustonoszu

Kolektor na mleko Neno Claro

Długie karmienie piersią jest modne – korzyści płynące z natury

długie karmienie piersią KPI

Baby shower — najlepsze prezenty dla przyszłej mamy!

prezenty na baby shower

Neno Vera – najnowsza niania elektroniczna marki Neno

wideo niania neno vera

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *