Podwójny elektroniczny bezprzewodowy laktator Neno Camino

podwójny laktator
Więź, która rodzi się pomiędzy Matką a dzieckiem to prawdziwa magia, której nie da się opisać słowami. Dlatego neno tworzy swoje produkty tak, byś stopniowo mogła odnajdywać ze swoim dzieckiem wspólny rytm i kolekcjonować piękne chwile. Nasz najnowszy laktator neno Camino to pierwszy produkt z nowej linii PREMIUM – to technologia płynąca z miłości.
elegancki laktator Neno camino

Elegancki design, niewielki rozmiar – neno Camino

Laktator neno Camino został zaprojektowany dla kobiet, które lubią się wyróżniać i przykładają dużą wagę do dobrego designu. Elegancki wygląd laktatora neno Camino to odpowiedź na aktualne trendy w modzie i nowy kierunek w produktach dla młodych Mam.

 

Zarówno kolorystyka, kształt oraz kompaktowy rozmiar przekonują wiele młodych Mam do posiadania nowego laktatora neno Camino. Jego konstrukcja jest na tyle prosta, by łatwo utrzymać go w czystości, a do tego na tyle niewielka, by móc mieć go zawsze przy sobie w torebce. Elektryczny laktator jest dyskretny i cichy. Zasilanie pochodzi z wbudowanego akumulatora, dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą do parku lub w podróż. W każdym momencie możesz podładować go z poziomu powerbanka za pomocą kabla USB C. Czas pełnego ładowania to zaledwie 2 godziny. Czas pracy: do 120 minut. Dzięki neno Camino już nigdy nie odczujesz przykrego uczucia nadmiaru pokarmu w piersiach – nawet w podróży czy podczas spaceru.

podwójny laktator Neno Camino

Podwójny laktator dla aktywnych Mam

Podwójny bezprzewodowy laktator elektroniczny neno Camino został stworzony z myślą o nowoczesnych mamach, które łączą ambicje zawodowe ze świadomym macierzyństwem. Karmienie dziecka piersią nie zawsze jest możliwe – czasem musisz zostawić malucha z Tatą, Dziadkami lub nianią, a sama mieć czas dla siebie lub powoli wracać do aktywności zawodowej. Dlatego nowoczesnym Mamom polecamy podwójny laktator. Nie tylko pozwoli na odciągnięcie nadmiaru mleka i podanie go dziecku, gdy nie będzie Cię w pobliżu, ale także pozwoli na efektywniejsze i wydajniejsze odciąganie pokarmu.

Odciągając mleko z dwóch piersi jednocześnie, zwiększasz ilość prolaktyny we krwi. To hormon odpowiedzialny za produkcję mleka. Odciąganie podwójne jest aż o 18% wydajniejsze niż odciąganie pojedynczym laktatorem, czyli odciąganie naprzemienne. Mleko odciągane z dwóch piersi jednocześnie staje się również z czasem coraz bardziej energetyczne i korzystniejsze dla małego dziecka.

Zestaw Neno Camino do ściągania pokarmu

Zestaw neno Camino to dwie butelki, lejki, nakładki, podstawki i smoczki umożliwiające karmienie, a także urządzenie pompujące. Dedykowany do wężyków połączenie krzyżakowe sprawia, ze możesz podłączyć jedną lub dwie butelki, dzięki czemu odciągniesz pokarm z jednej lub z obu piersi jednocześnie.

 

Odciągnięty pokarm możesz przechowywać w lodówce i podać dziecku w dowolnym czasie. Teraz możesz ze spokojną głową zostawić pociechę w domu z Tatą, Dziadkami lub nianią bez ryzyka, że Maluch będzie głodny. Butelki laktatora neno Camino wykonane są z materiału odpornego na temperaturę, mechaniczne uszkodzenia, a także chłonięcie zapachów i zabrudzeń. Nie zmieniają koloru, nie matowieją i mają dużą zdolność pochłaniania uderzeń. Wykonane są oczywiście w technologii BPA free, czyli bez szkodliwego bisfenolu – neno Camino troszczy się o zdrowie i bezpieczeństwo Ciebie i Twojego dziecka.

ściąganie pokarmu

 

Neno Camino – trójfazowy system pracy wg wzorca ssania dziecka

 

Laktator neno Camino naśladuje naturalny rytm ciała i charakterystyczny sposób ssania dziecka.

 • 1 faza – masaż pobudzający.

To intensywne i płytkie ruchy pobudzające laktację. W tym trybie dostępnych jest 5 poziomów pracy, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

 • 2 faza – pobór pokarmu.

Głębokie odciąganie mleka. Długie i głębokie ssące ruchy zapewniają wydajny pobór pokarmu. Ten tryb to 9 regulowanych poziomów pracy.

 • 3 faza – tryb odpuszczania.

Tryb mieszany naśladuje wzorzec ssania dziecka imitując prędkość i siłę ssania niemowlaka. Może być używany pod koniec odciągania pokarmu, aby pomóc opróżnić pierś i zwiększyć laktację. 5 poziomów pracy.

Nakładka laktatora elektrycznego

Lejki laktatora neno Camino są wyprofilowane tak, by mogły objąć pierś dowolnego rozmiaru. Wykonane są z wysokiej jakości japońskiego silikonu, który jest przyjazny dla skóry, nie podrażnia delikatnego naskórka, jest bezpieczny dla zdrowia zarówno mamy, jak i dziecka. Materiał ten zmniejsza poczucie ucisku i usprawnia przepływ mleka, a ponadto jest delikatny i przyjemny w dotyku. Lejki mają dodatkowy wzorek florystyczny, który nadaje im bardziej estetyczny wygląd.
Podwójny elektroniczny bezprzewodowy laktator Neno Camino

Neno Camino – zalety nowoczesnego laktatora PREMIUM

Jeśli planujesz regularnie odciągać pokarm, czy to chcąc pobudzić laktację, czy przygotować dużą ilość pokarmu na czas Twojej nieobecności przy dziecku, zainwestuj w dobry podwójny laktator. Będzie Twoją codzienną pomocą i ułatwieniem, bez którego już niedługo nie będziesz mogła wyobrazić sobie życia.

 • mały, lekki, poręczny – mieści się w damskiej torebce
 • elegancki woreczek welwetowy do przechowywania laktatora
 • mobilny, ładowany za pomocą USB
 • dla aktywnych Mam
 • dla kobiet ceniących dobry design
 • podświetlany wyświetlacz – przydaje się, zwłaszcza gdy musisz odciągnąć pokarm w nocy
 • możliwość wyboru tempa i siły ssania w każdym z 3 trybów i dopasowania ich do Twoich preferencji
 • cichy – możesz odciągać pokarm w nocy bez budzenia Rodziny
 • bezuciskowy lejek z japońskiego silikony delikatnego dla skóry
 • eleganckie pudełko zamykane na magnes – idealne na prezent na Babyshower

Powodzenia neno Mamy!

podwójny laktator Neno Camino

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Wodoodporny laktator elektryczny Neno Perfetto

wodoodporny laktator perfetto

Neno Claro — kolektor, który mieści się w staniku

Kolektor na mleko Neno Claro

Jak rozszerzyć dietę dziecka karmionego piersią?

rozszerzanie diety dziecka

21 niesamowitych faktów dotyczących Twojego dziecka

ciekawostki o dzieciach

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *