Dlaczego laktator hands free zmieni Twoje podejście do odciągania pokarmu?

Laktator hands free od Neno
Odciąganie pokarmu to element macierzyństwa, który bywa czasochłonny i wymagający. Na szczęście powoli się to zmienia. Wszystko za sprawą innowacyjnych laktatorów hands free, które stopniowo podbijają serca coraz większej ilości mam. Dlaczego warto je wypróbować? Przekonaj się sama!

 

Spis treści:

 

Więcej czasu dla Ciebie

Zapomnij o zastyganiu w jednym miejscu podczas odciągania. Laktator hands free Perla, który nie wymaga używania rąk, dostarcza nieznaną dotychczas swobodę. Wystarczy, że włożysz go do miseczek biustonosza i zajmiesz się wykonywaniem innych czynności. Gotowanie, praca, czy oglądanie ulubionego serialu – rób to, na co masz ochotę, nie rezygnując z pobierania pokarmu dla maluszka.

 

Szybszy powrót do pracy

Laktatory hands free  to  sprzymierzeńcy szybszego powrotu do aktywności zawodowej i towarzyskiej. Nowe modele muszlowe – Neno Perla i Perla Twin są na tyle lekkie i kompaktowe, że bez trudu można zabrać je ze sobą wszędzie. Ich mobilność pozwala na odciąganie mleka w każdych warunkach, co skraca przerwy między obowiązkami i nie wymaga przerywania spotkań. Oba warianty działają też cicho i dyskretnie, dlatego nie musisz obawiać się wścibskich spojrzeń osób przebywających w tym samym otoczeniu. Wyposażona w muszle będziesz spokojniejsza, pewniejsza siebie oraz gotowa, aby dbać zarówno o siebie, jak i o dziecko.

Rola laktatora elektrycznego w budowaniu i utrzymaniu laktacji. Jak zwiększyć produkcję mleka?

 

Wsparcie przy rozkręcaniu laktacji

Wygoda i łatwość korzystania z Neno Perli motywuje do regularnego pobierania pokarmu, które jest kluczowe dla rozkręcenia i podtrzymania laktacji. Nie musisz pilnować czasu i wyznaczać sobie pór, ponieważ możesz umieścić w staniku muszle i pozwolić, aby wszystko działo się samo. Dodatkowo formuła hands free pomoże  Ci odprężyć się i wyluzować. Zastanawiasz się, jaki związek z laktacją ma Twoje samopoczucie? Zmęczenie i stres blokują wydzielanie oksytocyny – hormonu odpowiedzialnego za uwalnianie pokarmu z pęcherzyków mlecznych.
Podsumowując, korzystanie z laktatora hands free umożliwia odnalezienie równowagi między macierzyństwem a niezależnością. Lekkie i ergonomiczne urządzenia są niezastąpionym wsparciem dla kobiet, które pragną jednocześnie spełniać się jako mamy i aktywne uczestniczki życia społecznego. Jeśli już od momentu narodzin dziecka chcesz mieć kontrolę nad swoim czasem to Perla Twin jest dla Ciebie!

Rola laktatora elektrycznego w budowaniu i utrzymaniu laktacji. Jak zwiększyć produkcję mleka?

Więcej o zwiększeniu laktacji: