Elektroniczna niania z obrotowa kamerą Nero Neno

Elektroniczna wideo-niania Nero Neno

 

Co ułatwia opiekę nad dzieckiem? Co sprawi radość świeżo upieczonym Rodzicom? Co jest podstawą dobrze przemyślanej pierwszej wyprawki dla bobasa i doskonałym prezentem na Baby Shower? Tak, dobrze myślisz – to elektroniczna niania z kamerą. A Neno właśnie wprowadziło na rynek nowy model. Poznaj wideo-nianię Nero.

Elektroniczna niania – pierwsza wyprawka

Wielu osobom skompletowanie pierwszej wyprawki nastręcza sporo problemów i okazuje się nie lada wyzwaniem. Rodzice maluszka, jak i przyjaciele czy rodzina często zastanawiają się co się przyda w pierwszej kolejności, co jest najwyżej na liście rzeczy przydatnych, a co jest chwilową zabawką, która w gruncie rzeczy zostanie użyta raz, a potem schowana do szafy.

 

Ubranka, kosmetyki, laktator, butelki i podgrzewacze do mleka to wybór oczywisty. Ale rzeczy potrzebnych i ułatwiających codzienne życie jest znacznie więcej i warto je poznać. Jeśli ktoś stworzyłby listę „zdrowie i bezpieczeństwo dziecka” to w pierwszej trójce produktów znalazłaby się z pewnością elektroniczna niania. Niania z kamerą to wsparcie, które przyda się każdemu młodemu rodzicowi.

Nowość niania z kamerą Neno Nero

Bezprzewodowa niania z kamerą – wygoda i funkcjonalność

Wielu rodziców dopiero po przyjściu pociechy na świat odkrywa, że nie zawsze są w stanie czuwać nad swoim dzieckiem i obserwować je 24 godziny na dobę. Z pomocą przychodzi nowa niania Nero, która pomaga usprawnić i ułatwić codzienne życie z nowym członkiem rodziny.

Elektroniczna niania Nero dostarcza Ci informacji o tym, co dzieje się w pokoiku dziecięcym nawet wtedy, gdy Ty zajęty jesteś innymi obowiązkami. Nawet jeśli jesteś w innym pokoju, i tak wiesz i widzisz czy maleństwo śpi, czy właśnie się przebudziło i potrzebuje Twojej pomocy.

Neno Nero to niania całkowicie bezprzewodowa, co zapewnia i jej i Tobie pełną mobilność. Wystarczy, że postawisz kamerę w pokoju dziecka, a ze sobą weźmiesz odbiornik z czytelnym ekranem. Dzięki połączeniu głosowemu będziesz także słyszał wszystko, co dzieje się u Twojego dziecka, nawet przy zamkniętych drzwiach.

Bezprzewodowa niania z kamerą i ekranem

Elektroniczna niania z kamerą Nero – duży ekran, spokojni Rodzice

Wiemy, że choć chciałbyś spędzać cały czas patrząc jak Twoje dziecko śpi, to jednak każdy Rodzic potrzebuje czasu dla siebie. Dlatego stworzyliśmy wideo-nianię Nero, która wyręczy Cię w pilnowaniu i monitorowaniu Twojej pociechy.

Wielu Rodziców przekonało się już, że samo połączenie audio z pokojem dziecka nie wystarczy. Często bowiem bobas kwili przez sen i „na słuch” ciężko stwierdzić, czy obudziło się i Cię potrzebuje, czy to tylko chwilowe i lekkie przebudzenie. Dzięki niani Nero nie tylko usłyszysz, ale także zobaczysz co robi Twoje dziecko. Niania Nero ma ekran aż 4,3 cala!

Duży ekran pozwala na dokładny podgląd łóżeczka dziecka. Cyfrowa niania Nero pozwoli Ci podjąć szybką decyzję, gdy zobaczysz, że dziecko śpi w niewłaściwej pozycji, lub jego buzia zakryta jest kołdrą, co może prowadzić do podduszenia.

 

Dodatkowe funkcje i wbudowane diody IR gwarantują dokładny obraz nawet w nocy. Dioda IR emituje światło podczerwone, które jest niewidoczne dla ludzkiego oka, a sprawia, że obraz z kamery jest czytelny. Bez obaw – światło podczerwone jest bezpieczne i nie obudzi Twojego bobasa, a ty uzyskasz dokładny obraz nawet przy zgaszonym świetle.

Elektroniczna niania z obrotowa kamerą Nero Neno

Jak działa i jakie funkcje ma cyfrowa niania Nano Nero?

Nowość w ofercie polskiej marki Neno – elektroniczna wideo-niania Nero składa się z dwój designerskich elementów: nadajnika i odbiornika. Ich działanie oparte jest o fale radiowe, dzięki czemu niania nie emituje groźnego dla zdrowia promieniowania i jest całkowicie bezpieczna dla Twojego dziecka. Nadajnik – kamerę stawiasz w pokoju dziecka, a odbiornik z dużym ekranem możesz mieć zawsze przy sobie. Niania Nero ma wbudowany pojemny akumulator, który możesz naładować za pomocą przewodu micro-USB.

 

Niania Nero łączność dwukierunkowa

  • łączność dwukierunkowa: elektroniczna niania Nero pozwala na przesyłanie dźwięku w obu kierunkach. Nie tylko będziesz słyszeć swoje dziecko, ale ono także może usłyszeć Ciebie. Możesz uspokoić go zaraz po przebudzeniu lub podczas krótkiego przebudzenia. Funkcję to możesz wykorzystać nawet wtedy, gdy Twoje dziecko podrośnie – możesz na przykład zawołać je na obiad.

Elektroniczna niania z kołysankami

  • wbudowane kołysanki: niania Nero ma wbudowane 8 kołysanek, które pomogą uspokoić dziecko do snu lub umila mu czas.

niania z przypomnieniem o karmieniu

  • przypomnienie o karmieniu: wideo-niania Nero ma funkcje alarmu, który przypomni ci o porze karmienia. Regularne karmienie i odciąganie pokarmu za pomocą laktatora pozwala lepiej zorganizować czas, a nawet potrafi pobudzić laktację.

Niania elektroniczna która widzi w ciemności

  • tryb nocny: specjalne diody IR emitują światło podczerwone, dzięki czemu widzisz dokładny obraz z kamery nawet przy zgaszonych światłach.
  • duży zasięg i kat kamery: niania Nero ma zasięg aż do 300 metrów na zewnątrz i 30 metrów w pomieszczeniach. Kąt widzenia kamery to 75 stopni. Kamerę możesz regulować w dwóch płaszczyznach – w pionie i w poziomie, i możesz ustawić ją tak, by widzieć wybrany obraz pokoju lub łóżeczka dziecka.
  • termometr i monitorowanie temperatury w pokoju: na komfort dziecka wpływa temperatura otoczenia. Dzięki niani Nero możesz monitorować temperaturę w pokoju i reagować, gdy dziecku jest za ciepło lub zbyt zimno.
  • 6 poziomów głośności: szeroki zakres dźwięków zapewnia płynna regulację głośności i pewność, że usłyszysz nawet cichutki płacz dziecka.

niania z duzym ekranem do monitorowania dziecka

  • duży ekran: zbyt mały ekran wyświetlacza daje złudne poczucie kontroli. Zobaczenie na nim detali jest niemal niemożliwe, a z pewnością stresujące dla Rodziców. Dlatego w niani Nero zastosowaliśmy szeroki ekran aż 4,3 cala, dzięki któremu możesz być spokojny, że monitoring dostarcza Ci potrzebnych informacji.
  • pojemny akumulator i wygodne ładowanie: wbudowany akumulator i zasilanie za pomocą portu micro-USB to pełna mobilność urządzenia.

Designerska elektroniczna niania z kamera i ekranem

Elektroniczna niania z kamerą Nero – najlepszy prezent dla Rodziców

Jeśli chcesz sprawić rodzicom radość, i zastanawiasz się co kupić im na Baby Shower, to już masz pewność, że przenośny system monitoringu czyli elektroniczna niania z kamerą Nero to właśnie to. Elektroniczna niania odciąży Mamę i Tatę i pozwoli im odpocząć lub zająć się swoimi sprawami, gdy dziecko śpi.

Niania Neno Nero w sprzedaży już od lutego 2021.

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

 

Neno Vera – najnowsza niania elektroniczna marki Neno

wideo niania neno vera

Lampka nocna dla dzieci Neno Titto — gadżet ułatwiający zasypianie

lampka nocna dla dziecka

Kultowe nianie elektroniczne marki Neno

wideonianie

Sposoby na ząbkowanie — szczoteczka do masażu dziąseł dla niemowląt

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *