zaufaj położnej elektroniczne laktatory neno

Marka Neno znalazła się wśród produktów rekomendowanych przez Anię Bulczak — położną i certyfikowaną doradczynię laktacyjną, założycielkę portalu “Zaufaj położnej”, jedną z najbardziej znanych i cenionych położnych w naszym kraju.

To dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że nasze produkty cieszą się zaufaniem nie tylko mam, ale również ekspertów w dziedzinie położnictwa — wskazuje Marcin Trojan, dyrektor generalny spółki KGK TRADE, założycielki marki Neno.

Laktatory Neno powstały po to, aby odpowiadać na bieżące potrzeby rodziców. Wszystkie produkty tworzone są w zgodzie z aktualną wiedzą medyczną przy konsultacji położnych i certyfikowanych doradczyń laktacyjnych. Koncepcja trójfazowych laktatorów — zaproponowana przez markę Neno, powstała z potrzeby wsparcia kobiet doświadczających problemów laktacyjnych. Trzecia faza odciągania w laktatorach marki Neno łączy w sobie elementy fazy stymulacji, jak i fazy aktywnego poboru pokarmu. Wprowadzone rozwiązanie wiernie naśladuje naturalny wzorzec ssania niemowlaka.

Znasz ten moment, kiedy maluszek jest już co prawda najedzony, jednak raz na jakiś czas rozgląda się wokoło i kontynuuje ssanie z piersi? — To właśnie trzecia faza odciągania. W tym trybie ruchy ssące są nieregularne: raz głębsze, raz płytsze, po to, aby pobudzić gruczoły mleczne do jeszcze większej pracy. W ofercie marki Neno znajdują się dwa modele trójfazowych laktatorów elektrycznych — Neno Angelo w wersji pojedynczej oraz Neno Camino w wersji podwójne.

Nie poprzestajemy na tym — dodaje Marcin Trojan — w 2022 planujemy premierę kolejnych produktów, w tym dodatkowego trójfazowego modelu laktatora w wersji premium. To nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony kobiet — wyjaśnia dyrektor generalny.

Idąc za rekomendacją Anny Bulczak, laktatory Neno dostępne są także w sieci sprzedaży sklepu “Zaufaj położnej”.

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

 

Wodoodporny laktator elektryczny Neno Perfetto — remedium na najczęstsze problemy laktacyjne

wodoodporny laktator perfetto

Jaki kolektor na mleko wybrać? Neno Claro mieści się w biustonoszu

Kolektor na mleko Neno Claro

Po co Ci laktator?

po co ci laktator

Jak dobrać rozmiar lejka laktatora?

jak dobrać rozmiar laktatora

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *