Pojedynczy laktator elektroniczny Neno Primo


Już jest! Najnowszy, pojedynczy laktator elektroniczny Neno Primo jest już dostępny!

Co go wyróżnia?

Najnowszy model laktatora działa w dwóch trybach: stymulacji oraz aktywnego poboru pokarmu. Każda z wymienionych faz działa odpowiednio na 5 i 9 poziomach. Zastosowana moc ssania pozwala na efektywne odciąganie pokarmu — aż do 2 godzin po jednym naładowaniu! Ponadto, laktator elektryczny jest lekki i poręczny — z łatwością zmieści się do damskiej torebki. Zachwyca swoim minimalizmem i prostotą. Z myślą o mamach, które nie są zwolenniczkami dotykowego panelu sterowania, producent stworzył klasyczny system obsługi za pomocą przycisków —analogiczny jak w przypadku modelu Neno Angelo.

Miękki lejek, wykonany z bezpiecznego dla mamy, jak i dziecka japońskiego silikonu, zapewnia najwyższy komfort odciągania. Wszystkie lejki w laktatorach marki Neno dostępne są aż w trzech rozmiarach, dzięki czemu każda kobieta znajdzie produkt odpowiadający wielkości swojej brodawki.

Elementy wykorzystane w laktatorach Neno (takie jak membrana i zaworek) skutecznie zapobiegają przedostawaniu się mleka do silnika urządzenia. Membrana stanowi fizyczną granicę między pompą a butelką, zaś zaworek zapobiega cofaniu się mleka. Dzięki temu rozwiązaniu pokarm nie przedostaje się do niepożądanych miejsc, a Ty możesz w łatwy sposób utrzymać higienę laktatora.

Kompletując wyprawkę, warto zadbać nie tylko o artykuły dla niemowlaka, ale również o samą siebie. Laktatory potrafią uratować niejedną laktację. Są niezawodnym i nieocenionym wsparciem dla mam — szczególnie w pierwszych dobach po porodzie. Podaruj sobie ten komfort i uczyń karmienie piersią jeszcze przyjemniejszym.

Aby dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym produkcie, kliknij tutaj.

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Po co Ci laktator?

po co ci laktator

Kultowe nianie elektroniczne marki Neno

wideonianie

Jak dobrać rozmiar lejka laktatora?

jak dobrać rozmiar laktatora

Neno e-book o prawie pracy dla Mam już dostępny!

darmowy ebook dla mam

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *