Nowości produktów Neno

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a świat robi się kolorowy. W Neno tegoroczna wiosna to czas premier produktowych, sprawdź co przygotowaliśmy

Spis treści:

 • Bidon Neno Mio2

  Neno Mio i Neno Mio2 – butelka i bidon z serii PREMIUM

  Neno Mio to butelka 3w1 ze smoczkiem antykolkowym idealna do codziennego karmienia oraz rozszerzania diety. Urocza butelka z króliczkiem zachwyci każdego malucha. Neno Mio2 to bidon ze słomką, który doskonale sprawdzi się przy nauce samodzielnego picia. Materiał premium z którego zostały wykonane zarówno butelka jak i bidon są odporne na uderzenia i upadki oraz są w pełni bezpieczne i przyjazne dla dzieci. Specjalna konstrukcja z obciążnikiem umożliwia swobodne picie w każdej pozycji, a uchwyty ułatwiają trzymanie podczas picia. Piękne opakowanie i unikalny wygląd sprawia, że to doskonały pomysł na prezent.

  Neno Gusto

  Neno Gusto – innowacyjny smoczek 2w1

  Neno Gusto to innowacyjny smoczek 2w1 z łyżeczką do podawania pierwszych pokarmów. Niezastąpiony podczas rozpoczynania przygody z rozszerzaniem diety i poznawaniem nowych smaków u Twojego Maluszka. Idealnie sprawdza się do podawania owoców lub gotowanych warzyw w łatwy i przede wszystkim bezpieczny sposób. Dzięki dołączonej łyżeczce bezproblemowo podasz dziecku mus owocowy czy zupkę, a specjalna zawieszka uchroni smoczek przed upadkiem na podłogę.

  Neno Vista

  Neno Vista – wideo niania w rozdzielczości HD

  Neno Vista to elektroniczna niania, która zapewnia obraz w rozdzielczości HD. Niezastąpione urządzenie, które umożliwi monitorowanie dziecka przez cały dzień. Duży wyświetlacz, możliwość obracania kamerą oraz wykrywanie ruchu i dźwięku zapewni spokój Rodziców o bezpieczeństwo Maluszków. Możliwość mocowania kamerki na dwa sposoby ułatwia dostosowanie do każdego pomieszczenia, a wbudowane kołysanki pomogą w wyciszeniu przed snem.

  Neno Tocco

  Neno Tocco i Neno Vivo – inteligentne urządzenia 6w1

  Nowe, inteligentne urządzenia 6w1 stanowią nieocenioną pomoc dla wszystkich rodziców. Sześć niezawodnych funkcji pozwala na kompleksowe przygotowywanie posiłków oraz utrzymanie higieny akcesoriów do karmienia.

  Neno Tocco to poręczne i eleganckie urządzenie na jedną butelkę, które pasuje do każdego, nawet małego pomieszczenia. Innowacyjny tryb SMART automatycznie dopasuje czas szybkiego podgrzewania, a podświetlany, dotykowy wyświetlacz oraz lampka LED ułatwia użytkowanie nawet w środku nocy. W sprzedaży od 15 maja w sklepach sieci Smyk.

  Neno Vivo to pojemny sterylizator, który pomieści, aż dwie butelki jednocześnie. Wyróżnia się przejrzystym panelem funkcyjnym w języku polskim, a funkcja SMART samodzielnie dostosuje zarówno czas podgrzewania jak i rozmrażania. W sprzedaży od 13 maja w Media Expert.

  Nie wiesz, który sterylizator wybrać?

  Więcej porad od Neno: