Zgrana para nowości – sterylizator parowy z funkcją podgrzewania i rozmrażania pokarmów Neno Vita oraz butelki do nauki picia

neno Vita sterylizator 3w1 i butelki neno

Wraz z nadejściem wiosny i słonecznych dni do Neno zawitały nowości. Poszerzyliśmy ofertę o kolejne produkty z kolekcji baby AGD. Wszystkim Mamom i Tatom, którzy chcą ułatwić sobie codzienność i korzystać z urządzenia 3w1 w przystępnej cenie polecamy Neno Vita. Podgrzejesz w nim mleko, rozmrozisz lub podgrzejesz zupkę, a także wysterylizujesz butelki do karmienia lub elementy laktatora.

wyparzani ebutelkiNeno Vita 3w1 – sterylizator, podgrzewacz z funkcją rozmrażania pokarmów

  • 1 funkcja – sterylizator parowy

Każda Mama wie, że sterylizacja laktatora czy butelek do karmienia to podstawa zdrowia Maluszka. Karmienie noworodków wymaga wyparzania butelek i smoczków przed każdym użyciem, więc szybki sterylizator to konkretna oszczędność czasu.

Każda Mama ceni sobie chwile spędzone z dzieckiem, a także momenty wytchnienia. Ale żadna Mama nie lubi stać przy garnku z wrzątkiem, pilnując odpowiedniej temperatury i czasu wyparzania butelek. Dlatego sterylizator Neno Vita zrobi to wszystko za Ciebie. Bo Neno to technologia płynąca z miłości.

Neno Vita zyskuje duże uznanie wśród Mam. Zarówno tych, które karmią piersią, mlekiem modyfikowanym, a także tych, które zaczynają już do diety dziecka wprowadzać inne pokarmy. Aby wyparzyć smoczki, butelki, lejki i zaworki laktatora wystarczy do Neno Vita wlać wodę. Odpowiedni program zamieni ją w parę wodną o temperaturze 100° i wysterylizuje wszystko, zabijając 100% bakterii i zarazków.

Aby uniknąć poparzenia palców, Neno Vita ma dedykowany koszyczek z tworzywa, który nie ulega nagrzaniu. Po skończonej sterylizacji możesz wyciągnąć go razem z butelkami znajdującymi się wewnątrz.
Pełna sterylizacja parowa w Neno Vita to jedynie 10 minut i nie wymaga dodatkowych środków czyszczących.

 

  • 2 funkcja – podgrzewacz mleka

Prawidłowe odżywianie na wczesnym etapie życia jest niezwykle istotne, dlatego łatwe podgrzewanie mleka to coś, co każda Mama i jej dziecko z pewnością docenią. Jeden przycisk, parę minut i gotowe – można pić!
Automatyczna temperatura w Neno Vita do podgrzania mleka to 45° (tryb „milk”). Możesz manualnie regulować temperaturę za pomocą przycisku + lub -, aby uzyskać temperaturę, która Ci odpowiada. Pamiętaj, że prawidłowa temperatura podawanego pokarmu zapewnia odpowiednie trawienie, a co za tym idzie i rozwój Maluszka.

jak wyparzyć butelkę

  • 3 funkcja – podgrzewanie zupek i przecierów

Podgrzewacz Neno Vita posiada także tryb, pozwalający na podgrzanie zupek, papek, przecierów warzywnych i owocowych. Tryb „food” ma fabrycznie ustawioną temperaturę grzania do 55°, ale możesz sterować nią za pomocą przycisku +/-. Wewnętrzne wymiary koszyczka (165x112x110 mm) są na tyle duże, że możesz podgrzewać pokarm w butelkach lub dostępnych na rynku słoiczkach.
Neno Vita ma również wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz funkcję podtrzymywania temperatury.

 

  • 4 funkcja – rozmrażanie

Sterylizator i podgrzewacz w jednym Neno Vita ma także funkcję rozmrażania (przycisk „thaw”). Funkcja ta pozwala szybko rozmrozić posiłek dla Twojego Maluszka. Pamiętaj, że zupka czy inny pokarm musi być w woreczku, słoiczku lub innym opakowaniu, które jest odporne na temperaturę.
Dodatkowa opcja podtrzymywania temperatury sprawia, że po rozmrożeniu pokarmu możesz utrzymywać go w odpowiedniej temperaturze, aby był gotowy do podania, aż do czasu karmienia dziecka.

jak wyparzać smoczki

Urządzenie wielofunkcyjne do sterylizacji butelek, podgrzewania i rozmrażania – oszczędność miejsca w kuchni

Dzięki temu, że Neno Vita łączy w sobie funkcję sterylizatora, podgrzewacza mleka i rozmrażacza zupek możesz zrezygnować z 3 osobnych urządzeń. Oszczędzasz nie tylko czas na przygotowanie pokarmu, ale także miejsce w kuchni. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę, że Neno Vita kosztuje tyle, co średniej klasy pojedynczy sterylizator.

Neno Vita w skrócie:
– niewielkie rozmiary
– szybka sterylizacja
– koszyczek mieszczący 2 butelki na raz
– 4 tryby: sterylizacja, podgrzewanie mleka, podgrzewanie pokarmów, rozmrażanie
– automatycznie dopasowana temperatura do konkretnego trybu
– możliwość regulacji temperatury
– dotykowy panel, czytelny wyświetlacz
– podświetlenie nocne

sterylizacja butelek

Wielozadaniowe butelki do karmienia i nauki picia Neno Bottle

Odruch ssania mamy od urodzenia. Jest silniejszy od nas i nie musimy się go uczyć – przychodzi nam naturalnie. Ale ssanie to nie tylko sposób niemowlaka na zaspokojenie głodu. Ssanie to sposób na relaks, a także ćwiczenie warg, języka i mięśni twarzy. To wstęp do nauki gryzienia, żucia i wreszcie prawidłowej mowy. Dlatego stworzyliśmy nasze specjalne butelki Neno Bottle – butelki ze smoczkiem, które przypominają najbardziej naturalne ssanie piersi.

Dzięki Neno Bottle można karmić Maluszka mlekiem Mamy podczas jej nieobecności (wcześniej należy odciągnąć pokarm za pomocą laktatora i przechować je w lodówce). Do butelki Neno Bottle możesz także wlać wodę, napój lub mleko modyfikowane. Specjalna konstrukcja smoczka zapobiega powstawaniu bolesnych kolek.

jak wyparzać butelki dla noworodkaDemontowalne uszy i pływak grawitacyjny

Nasze nowe butelki Neno Bottle mają kilka udogodnień, które pozwolą dziecku szybko nauczyć się samodzielnie pić. Wygodne i szerokie uszy ułatwiają mocny chwycenie butelki. Uchwyty nie są zintegrowane z butelką, dzięki czemu możesz zdemontować je podczas mycia butelki, lub gdy karmisz dziecko własnoręcznie.
Dodatkowym elementem, który ułatwi Twojemu dziecku samodzielne picie, jest magiczny pływak grawitacyjny. Znajduje się on na końcu rurki w butelce i przemieszcza się razem z płynem tak, że niezależnie od tego pod jakim kątem i w jakiej pozycji Twoje dziecko trzyma butelkę, pływak zawsze jest zanurzony, a dziecko może swobodnie ugasić pragnienie.

Dziecko pije nawet kilkadziesiąt razy w ciągu doby, więc jest niezwykle istotne, by butelka była nie tylko pod ręką, ale także łatwa w obsłudze.

Ważną informacją dla Rodziców jest to, że butelki Neno Bottle dostępne są w dwóch pojemnościach: 240 ml i 30 ml, oraz że pasują do WSZYSTKICH laktatorów Neno. Możesz wiec spokojnie łączyć oba produkty bez obaw, że powstaną nieszczelności.

Do butelki dołączone są przydatne dodatki: szczoteczka do czyszczenia rurki oraz igła do przetykania w kształcie misia. Służą one do dokładnego wyczyszczenia i ewentualnego odetkania pływaka z resztek gęstych soczków.

Butelki Neno Bottle wyprodukowano z troską o zdrowie Dziecka i Mamy, nie zawierają bisfenolu i innych szkodliwych substancji. Neno Bottle to gwarancja bezpieczeństwa i jakości.

Powodzenia #NenoMamy

sterylizator parowy do butelek

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Zdrowo, łatwo i wygodnie – gotowanie na parze z Neno Cibo

gotowanie na parze
Neno Vera – najnowsza niania elektroniczna marki Neno

wideo niania neno vera

Lampka nocna dla dzieci Neno Titto — gadżet ułatwiający zasypianie

lampka nocna dla dziecka

Wodoodporny laktator elektryczny Neno Perfetto — remedium na najczęstsze problemy laktacyjne

wodoodporny laktator perfetto

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *