Światowy tydzień karmienia piersią

Światowy tydzień karmienia piersią

To już drugi Tydzień Karmienia Piersią, w który możemy zaangażować się jako marka Neno. Wspieranie naturalnego karmienia zawsze było dla nas priorytetem — właśnie dlatego stworzyliśmy nasze laktatory. Wiemy, jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka jest mleko matki, a jednocześnie mamy świadomość, że jego pozyskiwanie nie zawsze bywa łatwe. Rozkręcenie laktacji wymaga sporego zaangażowania i cierpliwości, jednak efektywne karmienia maluszka jest możliwe. Właśnie do tego chcemy Was zachęcać. Naturalny pokarm to samo dobro: zapewnia dziecku niezbędnych składników odżywczych i budulcowych, a jednocześnie wspiera więź maluszka z mamą. To także szereg korzyści dla mam. Aby dowiedzieć się więcej o drogocennym wpływie karmienia piersią na zdrowie kobiet, odsyłamy Was do artykułu “Korzyści z karmienia piersią dla Mamy i Dziecka”, powstałego w ramach Poradnika laktacyjnego Neno.

Wzrost świadomości kobiet w zakresie istotności karmienia piersią

Tworząc nasze laktatory, przyświecała nam idea naturalnego karmienia piersią. Sprzedaż nigdy nie była dla nas celem samym w sobie. Pragnęliśmy “odczarować” laktację i stworzyć produkty, które będą wspierać efektywne karmienie piersią, a jednocześnie będą atrakcyjne wizualnie. Chcieliśmy zmienić myślenie o laktacji w ogóle: to element fizjologii ludzkiego ciała, którego nie należy się wstydzić. To zadanie udaje nam się realizować z sukcesem, jednak nie osiadamy na laurach: ciągle się rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, aby dostarczyć Wam produkty najwyższej jakości: funkcjonalne, designerskie, a jednocześnie przystępne cenowo.

Cieszymy się, że coraz więcej kobiet decyduje się na posiadanie własnego laktatora: to gwarancja, że w najbardziej nieoczekiwanym momencie, gdy ilość mleka w piersiach może okazać się niewystarczająca lub maluch będzie miał kłopoty z prawidłowym uchwyceniem brodawki, będziesz w stanie pozyskać mleko, a w konsekwencji kontynuować karmienie piersią.

Laktator zastępczy od marki Neno

Wsparcie naszej marki nie kończy się z chwilą zakupu laktatora. Wiemy, że przy utrzymaniu laktacji kluczowa jest konsekwencja. Dlatego też, reklamując laktator, każda kobieta na czas rozpatrywania zgłoszenia reklamacyjnego otrzymuje od nas laktator zastępczy — to gwarancja kontynuowania karmienia piersią. Nasz kurier odbierze od Ciebie reklamowany produkt, a Ty od razu otrzymasz laktator zastępczy i będziesz mogła w dalszym ciągu karmić swojego maluszka.

Uznanie środowiska medycznego

Nasza marka otrzymała także rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych. To najlepszy dowód na to, że produkty Neno są docenianie nie tylko wśród kobiet karmiących piersią, ale znajdują uznanie także w środowisku eksperckim. To doskonałe potwierdzenie tego, że produkty objęte rekomendacją są zgodne z aktualną wiedzą medyczną i bezpieczne dla pacjentek. A o ich dobro chodzi nam przede wszystkim.

Materiały edukacyjne od marki Neno

Dbamy także o to, aby nieustannie dostarczać Wam rzetelną wiedzę. Regularnie tworzymy artykuły o karmieniu piersią na naszym blogu, przygotowujemy zestawienia porównujące nasze produkty, przedstawiamy Wam ciekawostki dotyczące ciąży oraz przydatne wskazówki, dotyczące korzystania z laktatora. Wydaliśmy także dwa ebooki: wspominany już Poradnik laktacyjny oraz ebook “Mamo, masz prawo“, traktujący o uprawieniach przysługujących kobietom w czasie ciąży, porodu oraz połogu. Jeśli preferujesz materiały audio, odsyłamy Cię do naszego podcastu “Karm z Neno”, gdzie w sposób kompleksowy poruszamy zagadnienia związane z ciążą, macierzyństwem i karmieniem piersią. Wierzymy, że przekazywana przez nas wiedza rozbudzi Waszą ciekawość i wzmocni świadomość w zakresie szczególnej roli karmienia piersią w rozwoju dziecka.

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.