nagroda Quality International neno Angelo

nagroda Quality International neno AngeloNajwyższa Jakość Quality International dla neno Angelo!

Neno Angelo rozbija bank nagród w 2021. Najpierw pierwsze miejsce w rankingu produktów, potem Nagroda Rodziców 2021, a teraz godło QI! I to niecałe pół roku od premiery!

Czym jest Najwyższa Jakość Quality International?

To obecnie największy ponadbranżowy konkurs promujący jakość w Polsce. Patronują mu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Procesowego UE w Krakowie oraz Polski Komitet Normalizacyjny, co gwarantuje bezstronność oceny.
QI to rozpoznawalny znak i godło gwarantujące wysoką jakość, zarówno dla klientów, jak i kontrahentów oraz partnerów biznesowych.

Rodzice już wybrali

3-fazowy laktator neno Angelo, który sprawdzi się doskonale przy cesarskim cięciu, rodzeniu wcześniaka, nawale pokarmu, a także w „zwykłym” codziennym używaniu, doceniły już tysiące Mam. Od maja neno Angelo dotarł do setek Mam, Szkół rodzenia i położnych, które zaufały, że bezpieczeństwo, higiena i najwyższa jakość idzie w tym laktatorze w parze z designem i przystępną ceną. Dziś mamy na to certyfikat – godło XV edycji Najwyższa Jakość Quality International potwierdza to, co my wiemy od początku. Neno to najwyższy poziom. Neno to codzienna opieka. Neno to spokojne i dobrze zorganizowane macierzyństwo. Sukces zobowiązuje. Neno nie zwalnia tępa. Mamy nowe cele na horyzoncie 2022 roku. Jesteśmy dla Was #nenoRodzice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *