Laktator Neno Angelo

najwyższa jakość quality international neno AngeloNajwyższa Jakość Quality International dla Neno Angelo!
Neno Angelo rozbija bank nagród w 2021. Najpierw pierwsze miejsce w rankingu produktów, potem Nagroda Rodziców 2021, a teraz godło QI! I to niecałe pół roku od premiery!

Czym jest Najwyższa Jakość Quality International?

To obecnie największy ponadbranżowy konkurs promujący jakość w Polsce. Patronują mu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Procesowego UE w Krakowie oraz Polski Komitet Normalizacyjny, co gwarantuje bezstronność oceny.
QI to rozpoznawalny znak i godło gwarantujące wysoką jakość, zarówno dla klientów, jak i kontrahentów oraz partnerów biznesowych.

Rodzice już wybrali

3-fazowy laktator neno Angelo, który sprawdzi się doskonale przy cesarskim cięciu, rodzeniu wcześniaka, nawale pokarmu, a także w „zwykłym” codziennym używaniu, doceniły już tysiące Mam. Od maja neno Angelo dotarł do setek Mam, Szkół rodzenia i położnych, które zaufały, że bezpieczeństwo, higiena i najwyższa jakość idzie w tym laktatorze w parze z designem i przystępną ceną.
Dziś mamy na to certyfikat – godło XV edycji Najwyższa Jakość Quality International potwierdza to, co my wiemy od początku. Neno to najwyższy poziom. Neno to codzienna opieka. Neno to spokojne i dobrze zorganizowane macierzyństwo.

Sukces zobowiązuje. Neno nie zwalnia tępa. Mamy nowe cele na horyzoncie 2022 roku. Jesteśmy dla Was #nenoRodzice.

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

Porównanie laktatorów elektrycznych Neno

porównanie laktatorów elektrycznych

Sposoby na inne wykorzystanie mleka Mamy

inne wykorzystanie mleka mamy

ZAUFAJ POŁOŻNEJ rekomenduje Neno

rekomendacja zaufaj położnej

Lampka nocna dla dzieci Neno Titto — gadżet ułatwiający zasypianie

lampka nocna dla dziecka

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *