nagrody Neno made in poland diamenty forbesa

nagrody neno made in poland diamenty forbesa

Marka Neno rozpoczęła swoją działalność niespełna dwa lata temu, a już osiągnęła spektakularny sukces potwierdzony szeregiem nagród i wyróżnień.

Co zatem stoi za sukcesem marki?
Autentyczność — wyjaśnia Marcin Trojan, dyrektor generalny firmy KGK Trade, właścicielki marki Neno. — Sami jesteśmy rodzicami, dlatego tworząc nasze pierwsze produkty, zależało nam na wsparciu rodziców, ułatwieniu im codziennych trudów i odciążeniu w obowiązkach. Nasze laktatory są funkcjonalne, niezawodne, a przy tym przystępne cenowo. Wypełniliśmy niszę na rynku i takie działanie się sprawdziło — dodaje.

Niekwestionowany sukces marki potwierdzają także prestiżowe wyróżnienia:

Made in Poland
Nagroda Made in Poland przyznawana jest m.in. za wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki, stosowanie nowoczesnych technologii, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, inwestycje w kapitał krajowy oraz tworzenie nowych miejsc pracy. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Kongresu organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. Marka Neno, jako jedyna z branży parentingowej, znalazła się w gronie podmiotów mających realny wpływ na kształtowanie polskiej gospodarki.

Diamenty Forbesa
Diamenty Forbesa to czytelny, coroczny wskaźnik, który pozwala śledzić kierunki, w jakich rozwija się polska gospodarka. To ranking marek i przedsiębiorstw, które rozwijają się najszybciej, a innowacyjna metoda analizy danych pozwala na rzetelną ocenę rentowności, tempa rozwoju i potencjału pracowników. Aby znaleźć się w tym prestiżowym gronie, należy wykazać wzrost wartości marki minimum 15% w skali ostatnich 3 lat. To rzetelny i łatwo mierzalny wskaźnik. Tempo rozwoju marki Neno jest imponujące, co potwierdzają także wyróżnienia ze strony klientów.

Laur Klienta — Odkrycie Roku
To szczególne wyróżnienie, zwłaszcza dlatego, że pochodzi od konsumentów. Nie ma bowiem większego wyróżnienia dla przedsiębiorcy niż zaufanie ze strony klienta. Badania Komisji Weryfikacyjnej organizującej plebiscyt wykazują, że Laur Klienta jest ceniony i rozpoznawalny na rynku. Nagroda stanowi wyznacznik większości decyzji zakupowych. Aż 25% osób zwracających uwagę na znaki promocyjne, uważa Laur Klienta za godło przekonujące do zakupów. Laur Klienta to tym samym jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. To także najlepszy dowód na to, że produkty objęte wyróżnieniem są ważne i potrzebne na rynku.

Gazele Biznesu
Gazele Biznesu to najpopularniejszy, najstarszy, a jednocześnie najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich firm w Polsce. Plebiscyt orgaznizowany jest przez Puls Biznesu nieprzerwanie od 2000 roku. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Obecność w tym prestiżowym rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Gazele Biznesu 2021 to kolejny dowód na to, że nasza misja i podejście prorodzicielskie sprawdzają się w biznesie. Sprzedaż nigdy nie była dla nas celem samym w sobie, pragnęliśmy wspierać rodziców i rozwiązywać ich bieżące problemy. To zadanie udało nam się zrealizować z sukcesem — dodaje Marcin Trojan.

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.