diamenty forbesa dla neno

neno diamenty forbesa 2022

Diamenty Forbesa 2022 – Neno wśród laureatów!Dynamiczny rozwój, nowe trendy, duży potencjał pracowników, majątek i know-how – takie firmy zdobywają Diamenty Forbesa. A w tym roku aż dwie marki KGK trade sięgnęły po ten tytuł – Neno i Xblitz.

 

Diamenty Forbesa – wskaźnik rozwoju

Diamenty Forbesa to czytelny, coroczny wskaźnik, który pozwala śledzić kierunki, w jakich rozwija się gospodarka Polska. To ranking marek i przedsiębiorstw, które rozwijają się najszybciej, a innowacyjna metoda analizy danych pozwala na rzetelną ocenę rentowności, tempa rozwoju, potencjału pracowników i innych cennych dziś dla konsumenta elementów.
Aby znaleźć się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa, trzeba wykazać wzrost wartości marki minimum 15% w skali ostatnich 3 lat. Dlatego nagroda dla Neno cieszy nas tym bardziej.

Neno Diamentem Forbesa 2022

Neno – lider i odkrycie wśród laktatorów bezprzewodowych, znalazło się w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa po raz pierwszy. Ale jesteśmy na rynku dopiero od roku, mamy więc niezbity dowód na to, że inwestycje w markę, pracowników i rozwój produktów to budowanie realnej wartości, która jest doceniana przez rynek biznesowy i przez klientów.
Mimo trudnego czasu pandemii zatrudniamy nowych pracowników, budujemy odpowiedzialny dział marketingu i nowe sieci dystrybucji. Mocna pozycja rynkowa, innowacyjność i wiarygodność jest ważna nie tylko dla naszych Klientów, ale także dla nas, jako marki godnej Diamentu Forbesa.

 

W 2022 powiększamy swoją własną przestrzeń magazynową, logistyczną i biurową. Rozpoczęliśmy budowę nowej siedziby pod Krakowem.
Marki własne KGK trade – Xblitz, Neno i Evorei intensywnie się rozwijają, czego dowodem są kolejne godła jakości, zdobywane w prestiżowych rankingach – na przykład Diamenty Forbesa. Dlatego podjęliśmy decyzję o budowie nowej siedziby, która powoli nam lepiej przygotować się na zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty – mówi Marcin Trojan, Generalny Dyrektor KGK trade. Hala magazynowa, rozbudowany dział logistyki oraz Research&Development, a także biurowiec zapewni komfort pracy naszym pracownikom. To usprawni proces i jakość obsługi kontrahentów, a także zwiększy wydajność przepływu towaru do kontrahentów, partnerów biznesowych i klientów detalicznych”.

 

Dziękujemy za Diamenty! Z radością przyjmujemy oświadczyny. Czujemy się zmotywowani i pełni energii do dalszej pracy i rozwoju.

Neno diamenty forbesa 2022

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *