Gazele Biznesu Neno

gazele biznesu 2021 neno

Gazele biznesu dla KGK TRADE – właściciela marki Neno

Drodzy Rodzice,

Po raz kolejny w tym roku ogłaszamy dobrą nowinę — Firma KGK Trade, będąca właścicielem marki Neno, została odznaczona w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu 2021. Plebiscyt wyróżnia najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy w Polsce. Jesteśmy dumni z tej nagrody zwłaszcza dlatego, że marka Neno jest obecna na polskim rynku dopiero od 15 miesięcy, a już odnosi wielkie sukcesy.

Gazele Biznesu 2021 to kolejny dowód na to, że nasza misja i podejście prorodzicielskie sprawdzają się w biznesie. Sprzedaż nigdy nie była dla nas celem samym w sobie, pragnęliśmy wspierać Rodziców i rozwiązywać ich bieżące problemy. Sami, będą rodzicami, dostrzegliśmy deficyty na rynku laktatorów i pragnęliśmy stworzyć świetny produkt w przystępnej cenie. To zadanie udało nam się zrealizować z sukcesem.

Pragniemy dalej się rozwijać i tworzyć dla Was kolejne produkty. W 2022 roku czeka nas kilka premier, o których dowiedzie się w niedalekiej przyszłości. Wasze zaufanie jest dla nas motorem napędowym — dziękujmy, że jesteście z nami!❤️

Zespół Neno

Gazele biznesu 2022 neno

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *