Kolektor pokarmu Neno Leite

kolektor Neno Leite
Nareszcie nastał ten dzień, w którym możemy oficjalnie ogłosić premierę kolejnego produktu marki Neno — poznajcie innowacyjny kolektor na mleko Neno Leite.

 

Jak działa kolektor na mleko?

Metoda działania kolektora, zwanego także magiczną buteleczką, jest niezwykle prosta, gdyż bazuje na fizjologii kobiecego organizmu. Karmiąc maluszka lub odciągając pokarm z jednej piersi, druga również pobudzana jest do pracy. To zupełnie naturalne zjawisko, będące efektem działania hormonów w ciele kobiety. Z piersi, którą akurat nie karmisz i tak wypływa mleko, które możesz zmagazynować przy pomocy magicznej butelki. Ilość zgromadzonego w ten sposób pokarmu to zazwyczaj od kilku do kilkunastu mililitrów pokarmu, jednak przy problemach z laktacją każda kropla mleka jest na wagę złota.

Jak to działa?

Korzystanie z kolektora na mleko jest banalnie proste. Silikonowy lejek idealnie dopasowuje się do kształtu piersi. Wystarczy tylko przystawić magiczną buteleczkę do piersi, delikatnie ją zassać, a po chwili kolektor zacznie gromadzić cenny pokarm. Wiemy, jak istotna jest rola mleka matki w prawidłowym rozwoju dziecka, dlatego chcemy umożliwić Ci podarowanie Twojemu maleństwu tego, co najlepsze.

Wygoda i higiena

Kolektor na mleko Neno Leite posiada w zestawie specjalną zatyczkę, dzięki której po zakończonym odciąganiu mleka, wystarczy tylko zamknąć pojemnik i wsadzić buteleczkę do lodówki. Co więcej, kolektor można w łatwy sposób umyć lub wysterylizować przy pomocy tradycyjnych metod z użyciem wrzątku, jak również korzystając ze sterylizatora (np. Neno Vita).

Korzystanie z kolektora na mleko w czasie karmienia lub odciągania pokarmu, pozwoli Ci zgromadzić więcej pokarmu w tym samym czasie. Dzięki temu będziesz mogła więcej chwil podarować swojemu maleństwu. To produkt, którego z pewnością nie może zabraknąć w wyprawce świeżo upieczonej mamy.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z tym magicznym produktem Neno Leite.

 

CZYTAJ POWIĄZANE ARTYKUŁY:

ZAUFAJ POŁOŻNEJ rekomenduje Neno

rekomendacja zaufaj położnej

Neno Claro – kolektor, który mieści się w biustonoszu

Kolektor na mleko Neno Claro

Wodoodporny laktator elektryczny Neno Perfetto — remedium na najczęstsze problemy laktacyjne

wodoodporny laktator perfetto

Sposoby na inne wykorzystanie mleka Mamy

inne wykorzystanie mleka mamy

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *