podwójny laktator elektroniczny Neno Bella Twin

Lato to czas swobody, pięknych chwil i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dlatego to właśnie teraz wprowadzamy na rynek nasz najnowszy elektryczny laktator, który dzięki pojemnej baterii i możliwości odciągania mleka z dwóch piersi jednocześnie, możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Poznajcie Neno Bella Twin.

bella tneno bella twin podwójny laktator promowanie

Podwójny i bezprzewodowy laktator

Debiutujesz w roli Mamy, a może spodziewasz się kolejnej pociechy? Z pomocą przychodzi Ci Neno. Nasz nowy podwójny laktator elektroniczny Neno Bella Twin to odświeżony i powiększony bestseller, któremu zaufały już tysiące Matek – Neno Bella.

Neno Mamy polecały laktator Neno Bella innym Mamom, chwaląc jego bezprzewodowość, cichą pracę i subtelny wygląd. Dlatego, tworząc podwójną wersję Belli, postanowiliśmy utrzymać ten poziom zadowolenia młodych Mam, jednocześnie wprowadzając delikatne „upiększenia”, które przypadną kobietom do gustu.

Laktator Neno Bella Twin ma kolor pudrowego różu z metalowymi elementami w kolorze różowego złota, a stacja pompująca została pokryta specjalną natryskową farbą pudrową, która daje efekt satyny.

 

Ale oprócz eleganckiego designu Neno Bella Twin to przede wszystkim funkcjonalność! Podwójny laktator daje nie tylko możliwość szybszego odciągnięcia nadmiaru pokarmu, ale także wymiernie poprawia laktację i pozwala odciągnąć do 18% więcej mleka, niż podczas stosowania pojedynczego laktatora.

Wydajna bateria laktatora Neno Bella Twin pozwala na 2-godzinną pracę bez przerwy. To średnio 4 sesje odciągania pokarmu, a naładować go możesz tradycyjnym przewodem USB. Możesz więc spokojnie wziąć laktator ze sobą do pracy, na wakacje lub do parku. Po 2 minutach pracy Neno Bella Twin automatycznie przechodzi z trybu stymulacji do odciągania pokarmu, więc nie musisz o niczym pamiętać. Po prostu zrelaksuj się i pozwól Belli Twin zrobić całą pracę za Ciebie.

maja hyży promuje bella twin

Naturalnie, że naturalnie!

Najnowsza technologia pozwala uczynić codzienność łatwiejszą i przyjemniejszą. W Neno Bella Twin technologia staje się naturalna. Jak? Zaprogramowane tryby – stymulacji i odciągania – wiernie naśladują rytm ssania niemowlaka, dzięki czemu laktacja jest poprawna i bezproblemowa. 1 faza to ssanie płytkie i szybkie – tak jak ssanie dziecka, które ma za zadanie pobudzić kanaliki mleczne do działania. 2 faza to ssanie głębokie i wolniejsze, a co za tym idzie: wydajne odciąganie pokarmu. Oba tryby mają regulację mocy, którą możesz dostosować do swoich preferencji. A mogą się one zmieniać w czasie całego cyklu karmienia niemowlaka.

 

Aby pobór pokarmu przebiegał sprawnie i bez komplikacji, Neno Bella Twin posiada specjalne nakładki na piersi. Wykonane są z delikatnego silikonu japońskiego, który pod wpływem ciśnienia z laktatora dokładnie dostosowuje się do kształtu i wielkości piersi, dzięki czemu minimalizują uczucie dyskomfortu. Rozmiar piersi może zmieniać się w ciągu całego cyklu karmienia piersią, dlatego lejek pracuje razem z piersią i brodawką, dopasowując się do ich rozmiarów.

Cicho, sza!

Wiele Mam jako najbardziej przydatną cechę wskazuje niewielką głośność urządzenia pompującego w laktatorze Neno Bella Twin. To ważne, jeśli nadmiar pokarmu w piersiach zmusza Cię do korzystania z laktatora na przykład w nocy. Cicha praca pompy pozwala na odciągnięcie mleka bez budzenia dziecka lub partnera śpiących obok.

 

Podświetlany wyświetlacz to także Twój nocny sprzymierzeniec. Możesz na nim regulować siłę ssania, śledzić czas pracy, a urządzenie zapamięta Twój wybór i następnym razem uruchomi się w tym ustawieniu.

 

bella twin nenoSzykujesz wyprawkę – w zestawie najlepiej!

Razem z podwójnym elektronicznym laktatorem Neno Bella Twin otrzymujesz 2 butelki ze smoczkami antykolkowymi, podstawki pod butelki, 2 zatyczki do butelek – szczególnie przydatne, gdy przechowujesz mleko w lodówce, 2 membrany, 4 zaworki, 2 nakładki (lejki) na pierś wraz z pokrywkami, przewód powietrzny z połączeniem krzyżowym oraz przewód do ładowania USB.

 

Laktator Neno Bella Twin pasuje również do WSZYSTKICH butelek do karmienia Neno Bottle, możesz dzięki temu dobrać satysfakcjonującą Cię pojemność i odciągać mleko bezpośrednio do wybranej butelki lub woreczka Neno.

Woreczek Neno jest idealny do mrożenia mleka – nie musisz się już martwić, że dziecko będzie głodne, gdy Ciebie nie będzie w pobliżu. Woreczki Neno mają miejsce na wpisanie daty odciągania mleka oraz specjalny adapter, którym możesz przypiąć je bezpośrednio do laktatora Neno Bella Twin.

 

W Neno wiemy, że każda chwila odpoczynku lub czas spędzony z dzieckiem jest na wagę złota. Dlatego szkoda czasu na gotowanie i kontrolowanie wyparzania elementów laktatora. Jest to czynność, w której zastąpić Cię może urządzenie stworzone specjalnie po to. Do sterylizacji laktatora polecamy Neno Vitasterylizator i podgrzewacz do mleka oraz zupek. 3 w 1! Więcej o sterylizatorze Neno Vita pisaliśmy w artykule “Zgrana para nowości“.

neno bella twin podwójny laktator promowanie

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *