bestsellery Neno 2022
bestsellery Neno 2022Koniec roku to zawsze czas podsumowań. Przygotowaliśmy więc dla Was listę produktów Neno, które najczęściej były wybierane przez młodych rodziców 🙂 Tysiące sprzedanych egzemplarzy i feedback jaki dostajemy od Was każdego dnia, to dowód na to, że to właśnie te produkty podbiły Wasze serca ♥

Laktator elektroniczny Neno Angelo

Spośród wszystkich laktatorów elektrycznych na pierwszym miejscu wyłonił się Neno Angelo!

Zachwyca designem, wyróżnia się wygodą użytkowania. Ten niewielki i zgrabny laktator, ma 3 tryby odciągania pokarmu, a w każdej aż 9 poziomów mocy ssania, co daje możliwość spersonalizowania ustawień według swoich potrzeb. Pierwszy i drugi tryb to standard, który nie dziwi nikogo. Trzeci, czyli tryb mieszania to natomiast innowacja na rynku laktatorów, która zdecydowanie skradła Wasze serca. Naśladuje wzorzec ssania dziecka imitując prędkość i siłę ssania niemowlęcia, kiedy w piersi jest mało mleka. Może być używany pod koniec odciągania pokarmu, aby pomóc opróżnić pierś i pobudzić kanaliki zwiększając laktację. Neno Angelo jest całkowicie bezprzewodowy, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i poza domem. Jego praca jest cicha, co w parze z wbudowaną lampką pozwala na odciąganie pokarmu w nocy bez ryzyka wybudzenia maluszka ze snu. W komplecie znajdziesz wszystko co niezbędne dla kobiety podczas laktacji.

Kolektory Neno

Wiele mam odkryło w tym roku jak bardzo przydatne są kolektory pokarmu. Neno Claro dołącza zatem do listy tegorocznych ulubieńców!

Każda mama karmiąca na pewno doświadczyła niekontrolowanego wypływu mleka z piersi. Zestaw dwóch kolektorów na mleko Neno Claro pozwala zachować każdą kroplę cennego pokarmu. Wystarczy umieścić kolektor w biustonoszu, a on zbierze mleko, które następnie z łatwością można przelać do butelki i podać swojemu maleństwu.

Kolejną z najczęściej wybieranych przez młodych rodziców rzeczy jest bezprzewodowa niania elektroniczna Neno Vera.

Wideo-niania ułatwia Wasz każdy dzień. Dzięki niej, kiedy maluszek śpi możesz zająć się czym tylko chcesz, bez obaw, że nie usłyszysz go kiedy się obudzi. Gdy tylko zarejestruje dźwięk w pokoju, automatycznie uruchomi wyświetlacz, a Ty usłyszysz odgłosy dziecka. Niania ma wbudowany termometr, aby pokazać Ci jaka temperatura panuje wokół dziecka oraz kołysanki, które pomogą w zaśnięciu. Działa dwukierunkowo, więc możesz też mówić do maleństwa będąc w innym pomieszczeniu niż ono.

Więcej o kolektorach pokarmu:

 

Termometr bezdotykowy

Ostatnim hitem tego roku, który chcemy wyróżnić jest termometr bezdotykowy Neno T02.

Dzięki niemu możesz bezpiecznie i łatwo zmierzyć temperaturę ciała małego dziecka. Wystarczy wycelować sensor w czoło pociechy i nacisnąć przycisk, a pomiar pojawi się na wyświetlaczu urządzenia. Termometr wykorzystuje technologię podczerwieni, czyli bezdotykowo odbiera fale promieniowania podczerwonego i określa na ich podstawie temperaturę ciała. Jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co oznacza, że nadaje się do zastosowań medycznych.

 

A czy Ty masz swoje typy najlepszych produktów Neno?