Sandra pokazuje Neno Perla - laktator nowej generacji
Czy kiedykolwiek marzyłaś o laktatorze, który pozwala Ci na pełną swobodę i niezależność? Neno Perla to nowoczesne rozwiązanie, które odmieni Twoje podejście do odciągania pokarmu. Dzięki niej możesz cieszyć się każdą chwilą, jednocześnie nie rezygnując z tego, co najważniejsze.
Spis treści:

Rewolucyjna formuła hands free – jak działa i dlaczego warto?

Laktatory hands free wywołały rewolucję w świecie macierzyństwa. Z ich pomocą odciąganie mleka stało się komfortowe jak nigdy dotychczas. Laktator hands free, taki jak Neno Perla lub Neno Perla Twin, jest lekki i mobilny, co pozwala na umieszczenie go w miseczce stanika. Dzięki temu, że nie musisz go trzymać, możesz zająć się czymś innym: pracą przy komputerze, czytaniem książki lub opieką nad dzieckiem.

Główne korzyści płynące z użytkowania laktatora hands free to:

 • wygoda i niezależność (pobieranie pokarmu podczas wykonywania innych czynności);
 • oszczędność czasu (efektywne odciąganie mleka bez przerywania codziennych obowiązków);
 • komfort (dyskretne odciąganie pokarmu nawet w miejscach publicznych);
 • mobilność (łatwość przenoszenia i używania w dowolnym miejscu).

Kiedy i jak wprowadzić nocnik dla dziecka? Praktyczne porady od Neno

Neno Perla – perła wśród laktatorów

Ze względu na swój elegancki wygląd oraz niezawodność Neno Perla to prawdziwa perła wśród laktatorów. Ma trzy tryby pracy: stymulacji, głębokiego odciągania i mieszany – każdy z 9 poziomami regulacji siły ssania. Jej unikalny lejek 105° zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu piersi, co poprawia przepływ mleka i zmniejsza ryzyka wystąpienia zastoju. Aby każda użytkowniczka mogła dostosować działanie urządzenia do swoich potrzeb, do każdego zestawu dodaliśmy lejek o standardowym rozmiarze 26 mm oraz reduktory zmniejszające jego rozmiar do 19 mm i 22 mm.

Ważną cechą laktatora jest jego zamknięta konstrukcja, która skutecznie zapobiega zanieczyszczeniu mleka, zapewniając bezpieczeństwo i higienę. Duży atut, zwłaszcza dla aktywnych mam, to również ergonomiczna, kompaktowa pozwalająca na łatwe przenoszenie i użytkowanie w dowolnym miejscu. Urządzenie pracuje na tyle cicho, że, możesz dyskretnie odciągać pokarm, nie zakłócając niczyjego spokoju.

Proste i szybkie czyszczenie laktatora Neno Perla

Czyszczenie laktatora Neno Perla jest proste i szybkie. Oto kroki, które należy wykonać, aby zadbać o właściwą higienę urządzenia:

 1. Rozmontuj laktator, oddzielając wszystkie części, które miały kontakt z mlekiem.
 2. Umyj je ciepłą wodą z mydłem. Pojemnik na mleko wyczyścisz, używając dołączonej do zestawu niewielkiej, silikonowej szczoteczki z dużą ilością wypustek.
 3. Następnie dokładnie opłucz wszystkie części pod bieżącą wodą i pozostaw do wyschnięcia na czystej ściereczce.
 4. Ważną częścią procesu jest także sterylizacja, którą możesz przeprowadzić, korzystając z tradycyjnej metody (kąpiel wodna) lub jednego ze sterylizatorów/podgrzewaczy Neno.

Jeśli włączysz tych kilka prostych czynności do swojej rutyny, będziesz mogła używać laktatora, wiedząc, że zdrowiu maluszka nie zagraża obecność szkodliwych drobnoustrojów.
Kiedy i jak wprowadzić nocnik dla dziecka? Praktyczne porady od Neno

Zmiany związane z udoskonaleniem Neno Perli

Zmiany dotyczące nowej partii laktatora Neno Perla, która jest w sprzedaży od 1 lipca 2024 (partia z 28 lutego 2024 została wycofana) to:

 • pojemnik na mleko wyprodukowany z wyjątkowo trwałego i odpornego materiału (PPSU), który nadaje się do bezpiecznej sterylizacji w bardzo wysokiej temperaturze;
 • przeprojektowana konstrukcja konektora, która wpływa na skuteczniejsze odciąganie i zwiększa ilość pobieranego mleka;
 • dołączenie do zestawu silikonowej szczoteczki z wypustkami, która umożliwia precyzyjne czyszczenie pojemnika oraz pozostałych części laktatora.