Laktator Neno Perfetto

#NENOMAMY – DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Z dumą informujemy, że Neno już drugi raz z rzędu zostało uhonorowane Złotym Laurem Klienta. Od początku istnienia marki działamy w myśl zasady: „Jesteś Kobietą. Jesteś Matką. Jesteś wyjątkowa. To Ty decydujesz!”, dlatego edycja 2023 przyniosła nam nagrodę za promowanie pozbawionego presji społecznej stosunku do karmienia piersią w domu i miejscach publicznych.

Nowoczesne i bezpieczne laktatory Neno, zaprojektowane z miłością i dbałością o każdy szczegół, trafiły do tej pory do rąk ponad 300 tysięcy kobiet mieszkających na terenie Polski i innych krajów Europy. Wierzymy, że wszystkie ich posiadaczki znalazły siłę i odwagę, aby samodzielnie zdecydować o karmieniu w najlepszy dla siebie i malucha sposób.

Cieszymy się, że jesteście z nami!

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.