kobieta w kwiatach mamaville

Spotkajmy się na targach Mamaville!

W tym roku marka Neno po raz pierwszy pojawi się na targach dla Mamy i Dziecka Mamaville! To dla nas szczególny moment. Niespełna rok temu — ruszając ze sprzedażą pierwszych produktów, mieliśmy wielkie nadzieje, jednak nie sądziliśmy, że marka Neno tak szybko stanie się rozpoznawalna wśród Rodziców. Wyróżnienie Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2021 dodało nam wiatru w żagle i dziś stoimy ramię w ramię w innymi markami. Nasz sukces nie jest jednak dziełem wyłącznie naszych rąk. To dzięki Waszemu zaufaniu możemy dalej się rozwijać i tworzyć coraz to lepsze produkty. Dziękujemy, za to, że w nas uwierzyliście!
Targi to doskonała okazja, aby poznać się osobiście, porozmawiać z ekspertami i zobaczyć na żywo nasze produkty.  Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne rabaty, rozdania i wiele, wiele więcej! Chętnie doradzimy Wam przy zakupie laktatorów, ale również odpowiemy na Wasze pytania. Jesteśmy tam dla Was! Spotkajmy się na targach Mamaville:
  • w Warszawie 19 września (niedziela) w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI przy ul. Ignacego Prądzińskiego 12/14,
  • w Krakowie 25 września (sobota) w Galerii Kazimierz przy ul. Podgórskiej 34.
Startujemy o godz. 10:00. Nie może Was tam zabraknąć!
Link do wydarzenia znajdziesz poniżej:
Do zobaczenia!
Zespół Neno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *