Mamy wybierające ubrania

Zastanawiasz się, co kupić świeżo upieczonej Mamie?

Szukając najlepszego pomysłu na praktyczny prezent przeczytaj nasze propozycje upominków, które ułatwią Mamom opiekę nad małym Dzieckiem. Są to urządzenia bezpieczne w użytkowaniu i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

 

Termometr bezdotykowy na prezent dla młodej mamy

Pomysłem na praktyczny prezent, który przyda się w każdym domu, szczególnie gdy obecne jest w nim małe dziecko, jest termometr. To niezbędne urządzenie, które pozwoli ocenić stan zdrowia dziecka jak i osoby dorosłej. Szczególnie polecane są termometry bezdotykowe, których pomiar jest błyskawiczny i bardzo dokładny. Korzystanie z takich termometrów jest bezpieczne i bardzo higieniczne. Przy małym, ruchliwym dziecku, szczególnie gdy jest rozdrażnione chorobą, takie urządzenie jest niezastąpione. W ofercie Neno znajdują się dwa modele termometrów bezdotykowych. Oba zarejestrowane są w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych I Produktów Biobójczych, są produktami medycznymi.

 

Neno medic T05

Termometr bezdotykowy Neno Medic T05 zapamiętuje do 34 wykonanych pomiarów temperatury a kolor wyświetlacza urządzenia zmieni się na żółty przy gorączce lub na czerwony przy wysokiej gorączce. Ten model sprawdzi się także do pomiaru temperatury przedmiotów oraz cieczy, Młoda Mama będzie w stanie sprawdzić temperaturę wody w wanience bądź mleka w butelce. Termometr kosztuje 129 zł i dostępny jest w sklepie neno.pl

 

prezent dla młodej mamy

Neno medic T02

Model Neno Medic T02 cechuje się wyjątkowym, nowoczesnym designem i czytelnym wyświetlaczem. Jego obsługa jest prosta a pomiar błyskawiczny. Kosztuje 99 zł i dostępny jest w sklepie neno.pl

 

pomysł na prezent dla młodej mamy po porodzie

 

Laktator jako praktyczny pomysł na prezent dla mamy po porodzie

Produktem, który jest pomocny każdej karmiącej Mamie, jest laktator. Tu rządzenia służące do odprowadzania mleka z piersi kobiety. Karmiąca Mama nie musi zawsze budzić swojego dziecka, kiedy poczuje potrzebę odprowadzenia pokarmu. Odciągnięte laktatorem neno mleko może wykorzystać przy kolejnym karmieniu, dbając o zdrowy sen dziecka i higienę swoich piersi. Świetnym pomysłem na praktyczny prezent jest więc laktator od neno.

 

Z laktatorów neno mogą korzystać wszystkie karmiące Mamy, niezależnie od rozmiaru piersi. To za sprawą elastycznej nakładki, która zmniejsza ucisk, zwiększając przepływ mleka. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktatory elektryczne Neno pobudzają gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.
Mleko odprowadzone laktatorem neno dłużej zachowuje swoją świeżość, dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi służącemu cofaniu się mleka w obiegu pompki. W laktatorach neno nie zastosowano BPA, są więc bezpieczne w użyciu. Mogą być poddawane sterylizacji.
Obsługa laktatorów neno jest intuicyjna, dzięki dotykowemu panelowi. Laktatory zapamiętują dotychczasowe ustawienia a ich ładowanie przebiega za pomocą wejścia USB typu C. Laktatory mogą być więc ładowane także z powerbanka.

 

Elektroniczny laktator Neno Bella

Laktator Neno Bella jest uznawany za najładniejszy z naszych laktatorów, na pewno spodoba się więc Mamie, która ceni sobie wyjątkowy design produktów. Służy do odprowadzenia pokarmu z jednej piersi. Do zestawu dołączona jest butelka na mleko oraz pasujące do niej smoczki. Neno Bella dostępna jest za 199,99 zł w sieci RTV euro AGD.

co kupić młodej mamie

 

Elektroniczny laktator Neno Due

Laktator Neno Due sprawdzi się u młodej Mamy, która ceni sobie oszczędność czasu, jaka wynika z odprowadzenia mleka z dwóch piersi jednocześnie. W zestawie z laktatorem znajdują się dwie butelki i pasujące do nich smoczki, dzięki czemu będzie mogła zacząć korzystanie z urządzenia tuż po wyciągnięciu z pudełka. Laktator Neno Due dostępny jest w sklepie Media Expert za 249,99 zł.

 

pomysły na prezent dla młodej mamy

 

Urządzeniem, które szczególnie cenią sobie Młode Mamy, jest niania elektroniczna

W ofercie neno nianie elektroniczne pojawią się początkiem 2021 roku. Warte polecenia są jednak elektroniczne nianie marki Xblitz.
Elektroniczne nianie Xblitz dostarczą Młodym Mamom podgląd wideo, dźwięk i temperaturę z pokoju ich dziecka. Dzięki temu będą natychmiast wiedzieć, kiedy zareagować. Urządzenie dostarczy wyraźny obraz także z zupełnie ciemnego pomieszczenia, dzięki diodom podczerwieni. Nianie Xblitz posiadają funkcję dwukierunkowej komunikacji głosowej, co oznacza, że Mamy nie tylko usłyszą głos swojego dziecka, ale będą mogły również do niego mówić. Zdalnie będą mogły również włączyć dziecku jedną z 8 zaprogramowanych w urządzeniu kołysanek.

 

Elektroniczna niania Xblitz Kinder

Ten model cechuje się większym wyświetlaczem w odbiorniku i jego większą rozdzielczością. Kosztuje 349 zł w sklepie xblitz.pl

 

prezent dla matki z dzieckiem

 

Xblitz Kinder Lite

Tańsza wersja kamery Kinder, która posiada mniejszy wyświetlacz i jego mniejszą rozdzielczość, przy zachowaniu tej samej funkcjonalności. Niania Xblitz Kinder Lite dostępna jest w sklepie xblitz.pl za 249 zł.

 

co na prezent dla młodej mamy

 

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *