Niania Neno Gato 2


Drodzy Rodzice,

mamy zaszczyt przedstawić Wam kolejny produkt w asortymencie marki Neno: poznajcie nianie elektroniczną Neno Gato 2 — ulepszoną następczynię modelu Neno Gato. To już druga premiera produktowa w tym roku i z pewnością nie ostatnia. Marka Neno, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców, poszerza swój asortyment w zakresie niań elektronicznych. Ich rola w opiece nad dziećmi jest nieoceniona: sprawdzają się zarówno przy niemowlakach, jak i starszych dzieciach. Towarzyszą Rodzicom przez długi okres rozwoju ich pociech, a przede wszystkim dają im komfort, że w każdej chwili mogą zerknąć na swoje dziecko śpiące w sąsiednim pokoju.

Pragniemy wspierać Rodziców w trudach macierzyństwa, a nianie elektroniczne idealnie wpisują się w naszą misję. Możesz spokojnie zasiąść w fotelu z kubkiem kawy, bez konieczności zrywania się na każdy szmer. Podaruj sobie tę chwilę spokoju ze świadomością, że w każdej chwili możesz zerknąć na wyświetlacz kamerki.

Neno Gato 2 — co ją wyróżnia?

Design i funkcjonalność — tymi słowami najlepiej oddać zalety nowego produktu marki Neno. Niania nawiązuje do motywu kotka: biało-czarne barwy idealnie wpasują się do niemal każdego pomieszczenia. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, a zatem poradzą z nią sobie nie tylko doświadczeni rodzice, ale także przyjaciele, czy rodzina, którzy chwilowo przejmują opiekę nad dzieckiem.

Neno Gato 2 działa aż do 260 metrów na zewnątrz i do około 50 metrów wewnątrz pomieszczeń. Zasięg niani daje Ci ten komfort, że nie musisz być tuż obok, aby sprawować opiekę nad swoim dzieckiem. System dwukierunkowej komunikacji sprawia, że możesz mówić do swojego maluszka — to doskonały sposób na uspokojenie przebudzonego dziecka. Wbudowane kołysanki ułatwią i umilą mu zasypianie. Dodatkowo tryb nocny, w który wyposażona została niania, zapewnia doskonałą widoczność po zmroku lub w nieoświetlonym pomieszczeniu.

Tryb VOX w niani Neno Gato 2, to wyraz dbałości o ekologię. Odbiornik urządzenia działa w trybie uśpienia i rozświetli się dopiero wówczas, gdy zarejestruje dźwięk w pokoju Twojego dziecka. To także informacja dla Ciebie — jeśli urządzenie jest włączone, a wyświetlacz ciemny — to zapewne Twój maluszek smacznie śpi.

Wbudowany czujnik temperatury pozwala Ci na bieżąco kontrolować komfort termiczny dziecka i w razie konieczności reagować.

Podaruj sobie spokój i bezpieczeństwo z najnowszą nianią Neno Gato 2.

jaką nianię wybrać?

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *