Neno Bueno Blog na dzień kobiet

Neno Bueno Blog na dzień kobiet

W Neno wychodzimy z założenia, że Dzień Kobiet trwa przez cały rok. Żeby jednak tradycji stało się zadość, postanowiliśmy uczcić nadchodzące święto, przybliżając sylwetkę jednego z naszych super bohaterów. Mowa o Neno Bueno – dwufazowym, bezprzewodowym laktatorze w kolorze głębokiej zieleni, zapowiadającym nadchodzącą wiosnę.

Laktacja w wersji premium

Marka Neno powstała, aby wspierać mamy w procesie naturalnego karmienia. Nasze dwufazowe i trzyfazowe laktatory elektryczne zostały zaprojektowane tak, aby ułatwiać codzienne funkcjonowanie karmiących kobiet. W pracy, podczas spotkania z przyjaciółmi i w podróży – urządzenie zapewnia bezpieczny i komfortowy pobór pokarmu w każdych warunkach.

Dlaczego mamy kochają Neno Bueno?

Neno Bueno to wyjątkowy model z serii premium, zachwycający szlachetnym połączeniem zielonego i złotych akcentów. Użytkowniczki kochają go za to, że pomaga rozwiązać kluczowe problemy, z jakimi musi sobie radzić karmiąca mama.

  • Dwie fazy komfortu i bezpieczeństwa

Laktatory Neno wyróżnia możliwość spersonalizowania procesu odciągania pokarmu. Każde z urządzeń działa w oparciu o dwie fazy. Pierwsza z nich to tryb stymulowania gruczołów w celu polepszenia wypływu mleka z piersi. Druga faza przebiega w oparciu o głębokie ruchy, wspierające jego wydajne pobieranie. Na każdym etapie możesz dostosować siłę ssania dzięki 9-stopniowej regulacji. Pokarm spływa bezpośrednio do butelek wykonanych z materiału wolnego od BPA i odpornego na zarysowania. O bezpieczeństwo piersi cały czas dbają lejki zrobione z delikatnego, japońskiego silikonu.

  • Lekkość, mobilność, niezależność

Neno Bueno jest synonimem wygody dla kobiet aktywnych zawodowo, które powróciły już do pracy, a jednocześnie nie przestały karmić piersią. Dzięki podwójnemu rozwiązaniu są one w stanie szybko odciągnąć mleko, które później zostanie podane dziecku (na przykład przez tatę lub babcię). Podwójne modele znajdują także rzesze zwolenniczek wśród świeżo upieczonych mam, gdy laktacja dopiero nabiera rozpędu. Korzystanie z podwójnych urządzeń sprawia, że obydwa gruczoły stymulowane są jednocześnie, a zatem szansa na powodzenie w rozkręceniu laktacji jest większa. Dodatkowo laktator, dzięki lekkości i niewielkim rozmiarom, możesz nosić zawsze przy sobie, np. na dnie plecaka lub torebki.

  • Jedno urządzenie, dwa rozwiązania

Na początku przygody z karmieniem malucha, wiele kobiet nie może zdecydować się, czy bardziej przyda się pojedynczy, czy podwójny laktator. W takiej sytuacji do akcji wkracza Bueno wyposażony w oddzielną stację pompującą, dwie butelki i dwa dreny. Jeśli nie jesteś pewna, która opcja – pojedyncza czy podwójna – odpowiada Twoim potrzebom, wystarczy, że wypróbujesz każdą z nich w wybranych przez siebie momentach. Jeśli dojdziesz do wniosku, że oba warianty sprawdzają się, ale w zależności od sytuacji, tym lepiej! Bez problemu dostosujesz laktator do swoich potrzeb.

Chcesz poznać lepiej laktatory marki Neno? Przejdź do sklepu lub skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Infolinia: 731594301

E-mail: info@neno.pl

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.