Elektroniczna wideo niania Neno Berkano

Wlwkreoniczna wideo niania Neno Berkano

 

Rodzice nie mają oczu wokół głowy, właśnie dlatego stworzyliśmy obrotową nianią elektroniczną z kamerą Neno Berkano. To innowacyjne urządzenie pozwala na obserwację dziecka w zakresie 300 stopni w poziomie i 50 stopni w pionie. To, czego nie dostrzeże Twoje oko, z pewnością zauważy najnowsza niania elektroniczna od marki Neno.

Jak działa niania elektroniczna?

Metoda działania, jak i obsługa niań elektronicznych jest banalnie prosta. Neno Berkano składa się z dwóch elementów: obrotowej kamerki, którą umieszczasz w pokoju dziecka oraz odbiornika, który możesz mieć zawsze przy sobie — z uwzględnieniem zakresu pracy urządzenia. A ten jest imponujący: wideo niania działa do 50 metrów w pomieszczeniach oraz aż do 260 metrów na zewnątrz. Oznacza to, że możesz korzystać z urządzenia nie tylko w domu, ale również w ogrodzie. Twój maluszek może smacznie spać w swoim pokoju, a Ty w tym czasie możesz relaksować się na tarasie.

 

Technologia przyszłości: ruchoma głowica i wysoka jakość obrazu

Wyposażenie niani w obrotową głowicę to strzał w dziesiątkę — szczególnie przy nieco starszych dzieciach, które poruszają się już samodzielnie. Jeśli maluch wyjdzie z kadru kamery, nie musisz biec do pokoju, aby poprawić położenie kamery. Neno Berkano podąża za ruchem dziecka, dzięki czemu możesz je mieć zawsze na oku.

Zadbaliśmy także o jakość obrazu. Odbiornik niani elektronicznej Neno Berkano został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, dzięki czemu obraz nadawany z urządzenia jest duży i czytelny. Żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze. Możesz monitorować aktywność swojego maluszka również w całkowitej ciemności — wszystko za sprawą trybu nocnego, w który wyposażono urządzenie. Wideo niania posiada także czujnik temperatury, dzięki któremu skontrolujesz komfort cieplny w pokoju dziecka i w razie potrzeby odpowiednio zareagujesz.

Niania elektryczna z kamerą — wsparcie spokojnego snu malucha

Aby wspierać spokojny sen dziecka, niania Berkano posiada aż osiem wbudowanych kołysanek, które ułatwią zasypianie maluszkowi. Gdy tylko przebudzi się z drzemki, nie musisz od razu pędzić do jego pokoju. Możesz wykorzystać funkcję dwukierunkowej komunikacji głosowej, próbując uspokoić dziecko za pomocą własnych słów. Maluch usłyszy Cię, a Twój głos da mu poczucie bezpieczeństwa, że jesteś blisko. Dzięki temu drzemka może być kontynuowana, a Ty możesz wrócić do wykonywania swoich obowiązków.


Tryb energooszczędny

Niania elektroniczna może działać także w uśpieniu. W trybie VOX monitor odbiornika jest wygaszony i rozświetla się dopiero wówczas, gdy zarejestruje dźwięk w pokoju dziecka. Zastosowane rozwiązanie pozwala na wielogodzinne korzystanie z urządzenia, ale również — nie rozprasza Twojego wzroku. Szczególnie wtedy, gdy pracujesz, a niania znajduje się tuż obok Ciebie. Automatyczna reaktywacja urządzenia to także znak dla Ciebie, że dziecko najprawdopodobniej się wybudza.

Niania elektroniczna z alarmem

Wideo niania posiada również funkcję alarmu — możesz ustawić sobie budzik, który będzie słyszalny tylko przez Ciebie. Alarm zintegrowany jest z odbiornikiem, a zatem nie ma ryzyka, że obudzisz swojego maluszka. Ta funkcja może być wykorzystywana jako klasyczny budzik dla Ciebie lub przypomnienie o porze karmienia. Nie musisz zatem stale mieć przy sobie telefonu, natomiast możesz korzystać z wygodnych rozwiązań najnowszej niani elektronicznej.

Niania elektroniczna to coś więcej niż tylko urządzenie do obserwowania dziecka. To komfort, wygoda, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, że Twoje dziecko ma się dobrze. Nie musisz być tuż obok, aby mieć pewność, że maluch jest bezpieczny. Podaruj sobie ten komfort z naszą najnowszą nianią elektroniczną Neno Berkano.

jaką nianię wybrać?

 

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *