Elektroniczna wideo niania Neno Berkano

Wlwkreoniczna wideo niania Neno Berkano

Rodzice nie mają oczu wokół głowy, właśnie dlatego stworzyliśmy obrotową nianią elektroniczną Neno Berkano. To innowacyjne urządzenie pozwala na obserwację dziecka w zakresie 300 stopni w poziomie i 50 stopni w pionie. To, czego nie dostrzeże Twoje oko, z pewnością zauważy najnowsza niania elektroniczna od marki Neno.

Jak działa niania elektroniczna?

Metoda działania, jak i obsługa niań elektronicznych jest banalnie prosta. Neno Berkano składa się z dwóch elementów: obrotowej kamerki, którą umieszczasz w pokoju dziecka oraz odbiornika, który możesz mieć zawsze przy sobie — z uwzględnieniem zakresu pracy urządzenia. A ten jest imponujący: wideo niania działa do 50 metrów w pomieszczeniach oraz aż do 260 metrów na zewnątrz. Oznacza to, że możesz korzystać z urządzenia nie tylko w domu, ale również w ogrodzie. Twój maluszek może smacznie spać w swoim pokoju, a Ty w tym czasie możesz relaksować się na tarasie.

Technologia przyszłości: ruchoma głowica i wysoka jakość obrazu

Wyposażenie niani w obrotową głowicę to strzał w dziesiątkę — szczególnie przy nieco starszych dzieciach, które poruszają się już samodzielnie. Jeśli maluch wyjdzie z kadru kamery, nie musisz biec do pokoju, aby poprawić położenie kamery. Neno Berkano podąża za ruchem dziecka, dzięki czemu możesz je mieć zawsze na oku.

Zadbaliśmy także o jakość obrazu. Odbiornik niani elektronicznej Neno Berkano został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala, dzięki czemu obraz nadawany z urządzenia jest duży i czytelny. Żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze. Możesz monitorować aktywność swojego maluszka również w całkowitej ciemności — wszystko za sprawą trybu nocnego, w który wyposażono urządzenie. Wideo niania posiada także czujnik temperatury, dzięki któremu skontrolujesz komfort cieplny w pokoju dziecka i w razie potrzeby odpowiednio zareagujesz.

Niania elektryczna z kamerą — wsparcie spokojnego snu malucha

Aby wspierać spokojny sen dziecka, niania Berkano posiada aż osiem wbudowanych kołysanek, które ułatwią zasypianie maluszkowi. Gdy tylko przebudzi się z drzemki, nie musisz od razu pędzić do jego pokoju. Możesz wykorzystać funkcję dwukierunkowej komunikacji głosowej, próbując uspokoić dziecko za pomocą własnych słów. Maluch usłyszy Cię, a Twój głos da mu poczucie bezpieczeństwa, że jesteś blisko. Dzięki temu drzemka może być kontynuowana, a Ty możesz wrócić do wykonywania swoich obowiązków.


Tryb energooszczędny

Niania elektroniczna może działać także w uśpieniu. W trybie VOX monitor odbiornika jest wygaszony i rozświetla się dopiero wówczas, gdy zarejestruje dźwięk w pokoju dziecka. Zastosowane rozwiązanie pozwala na wielogodzinne korzystanie z urządzenia, ale również — nie rozprasza Twojego wzroku. Szczególnie wtedy, gdy pracujesz, a niania znajduje się tuż obok Ciebie. Automatyczna reaktywacja urządzenia to także znak dla Ciebie, że dziecko najprawdopodobniej się wybudza.

Alarm

Wideo niania posiada również funkcję alarmu — możesz ustawić sobie budzik, który będzie słyszalny tylko przez Ciebie. Alarm zintegrowany jest z odbiornikiem, a zatem nie ma ryzyka, że obudzisz swojego maluszka. Ta funkcja może być wykorzystywana jako klasyczny budzik dla Ciebie lub przypomnienie o porze karmienia. Nie musisz zatem stale mieć przy sobie telefonu, natomiast możesz korzystać z wygodnych rozwiązań najnowszej niani elektronicznej.

Niania elektroniczna to coś więcej niż tylko urządzenie do obserwowania dziecka. To komfort, wygoda, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, że Twoje dziecko ma się dobrze. Nie musisz być tuż obok, aby mieć pewność, że maluch jest bezpieczny. Podaruj sobie ten komfort z naszą najnowszą nianią elektroniczną Neno Berkano.

jaką nianię wybrać?