Neno wśród laureatów prestiżowej nagrody Gazele Biznesu 2023

Gazela Biznesu!

Neno wśród laureatów prestiżowej nagrody Gazele Biznesu 2023

Marka Neno, jako lider rynku laktatorów, ponownie otrzymała nagrodę „Gazele Biznesu 2023”. Sukces jest następstwem nie tylko imponujących osiągnięć w sprzedaży, ale także zaangażowania w edukację rodziców oraz budowanie społeczności #Nenomamy.
Spis treści:

Gazela Biznesu 2023 dla Neno

Na początku tego kwartału otrzymaliśmy wiadomość, że marka Neno już po raz kolejny została zaliczona w poczet najzwinniejszych gazel polskiego świata biznesu. Przyznawana od przeszło 20 lat nagroda „Gazele Biznesu 2023” to prestiżowe wyróżnienie dla małych i średnich firm, które świetnie radzą sobie na arenie biznesu oraz obrały dynamiczną strategię rozwoju uwzględniającą przede wszystkim potrzeby konsumentów.

Sukces z myślą o rodzicach

W przypadku Neno na spektakularny sukces składają się zarówno wyniki, jak i konkretna misja. 600 tysięcy laktatorów elektronicznych oraz 1,8 miliona artykułów okołolaktacyjnych oraz okołoporodowych sprzedanych przez 3 lata istnienia marki stanowi dowód na to, że udało nam się osiągnąć cel, którym było stworzenie laktatora dostępnego dla każdej kobiety.
Nasza firma nie tylko dostarcza rozwiązania pomocne dla rodziców, ale także angażuje się w edukację dotyczącą karmienia naturalnego. Współpracuje z doradcami laktacyjnymi i położnymi, zapewniając klientkom wsparcie merytoryczne. Jesteśmy również obecni na konferencjach naukowych i możemy pochwalić się rekomendacją Polskiego Towarzystwa Położonych.

Społeczność siłą marki

Od chwili narodzin Neno podkreślamy wartość akceptowania różnorodności w kontekście macierzyństwa i karmienia naturalnego. Członkinie społeczności #Nenomamy, w myśl idei „Every mom is a super hero”, aktywnie dzielą się w mediach społecznościowych swoimi unikalnymi doświadczeniami, inspirując się nawzajem. Poprzez okazywanie sobie wsparcia, każdego dnia tworzą środowisko, które jest źródłem siły i solidarności dla mam z Polski i innych krajów Europy.