Mamy klasę i styl! Neno laureatem nagrody Kobieca Marka Roku

Od ponad 3 lat z powodzeniem wspieramy mamy z Polski i innych krajów Europy. Za naszym sukcesem stoją nie tylko liczby, ale także tysiące zadowolonych kobiet. To dzięki ich zaufaniu otrzymaliśmy po raz pierwszy prestiżową nagrodę Kobieca Marka Roku.

Kolejny sukces Neno 

Jako Neno budujemy bliską relację z kobietami oczekującymi przyjścia dziecka na świat. Wszystkie akcesoria, które znajdują się w portfolio marki, powstały z myślą o zapewnieniu przyszłym mamom wsparcia oraz komfortu. W tym roku nasze starania dostrzegła kapituła Kobiecej Marki Roku, czyli plebiscytu kierowanego do firm oferujących produkty dla najbardziej wymagających przedstawicielek płci pięknej. Ten zaszczytny tytuł otrzymaliśmy również dzięki społeczności, która jest dla nas źródłem ogromnej motywacji.

Siła społeczności 

Każda inna. Każda piękna na swój wyjątkowy, indywidualny sposób. Wszystkie łączy jeden cel – być szczęśliwą mamą i spełnioną kobietą. To dla nich tworzymy rozwiązania, które pomagają uporządkować zwariowaną, rodzicielską rzeczywistość. #Nenomamy są z nami od początku istnienia marki. Należą do nich członkinie załogi Neno, współpracujące z nami położne i doradczynie laktacyjne, klientki oraz ambasadorki. – Obecność, bliskość i czułość to bardzo ważne pierwiastki filozofii Neno. Każda z tych wartości odnosi się nie tylko do relacji z dzieckiem. Kiedy mamy działają razem, poznają się i dzielą doświadczeniami, naprawdę dzieje się magia. Ich siła codziennie inspiruje nas do działania – mówi Oliwia Włodarczyk Pakuła, Head of Marketing marki Neno.

Mamy mają głos

O tym, że kobiety chcą trzymać się razem, dobrze wie także nasza ambasadorka Sandra Kubicka, która uosabia adresatkę nagrody Kobieca Marka Roku. Bizneswoman, modelka i influencerka od kilku lat konsekwentnie buduje w obszarze social media społeczność liczącą  już ponad 800 tysięcy osób. Za pośrednictwem Instagramu przełamuje tabu, podejmując ważny temat zmagań z PCOS (zespołem policystycznych jajników). Jej autentyczność i otwartość w mówieniu o wyzwaniach, jakie napotkała, zyskują ogromne uznanie wśród naszych odbiorczyń. Dzięki takim osobom jak Sandra możemy jeszcze lepiej rozumieć i wspierać #nenomamy na każdym etapie ich macierzyńskiej drogi.