Maja Hyży Neno

Maja Hyży ambasadorką marki neno w 2022 roku

Maja Hyży została ambasadorką marki Neno z początkiem 2021, kiedy to urodziła swoje trzecie dziecko. Nasze laktatory okazały się dla niej niezbędnym wsparciem w pozyskiwaniu mleka dla swojej córeczki. Dziś, nasza ambasadorka, będąc w czwartej ciąży, nadal korzysta i rekomenduje produkty marki Neno. To najlepszy dowód na to, że kobiety doświadczone w swym macierzyństwie chętnie korzystają z naszych produktów, które stanowią dla nich realne wsparcie.

Co wyróżnia laktatory marki Neno? Dlaczego mamy zaufały właśnie nam?

EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA

Ten cel przyświecał nam, tworząc każdy z modeli naszych laktatorów. Pragnęliśmy stworzyć produkt, który będzie stanowił odpowiedź na najczęstsze problemy laktacyjne. Z tej idei wyrosła koncepcja trójfazowych laktatorów elektronicznych (np. Neno Angelo, Neno Perfetto, czy Neno Camino w wersji podwójnej). Wiele kobiet, zwłaszcza w początkowym etapie laktacji, boryka się z niedoborami pokarmu. Wiedząc, że najsilniejszym bodźcem stymulującym produkcję mleka jest właściwe opróżnianie piersi, stworzyliśmy modele laktatorów, które ten proces opróżniania gruczołów wspierają. Tak właśnie powstała trzecia faza odciągania. W tym trybie ruchy ssące urządzenia są nieregularne — raz płytsze, raz głębsze, po to, aby jak najwierniej odzwierciedlić mechanizm ssania dziecka.

Pragnęliśmy jak najbardziej przybliżyć odprowadzanie mleka przy użyciu laktatora do procesu naturalnego karmienia. To zadanie udało nam się zrealizować z sukcesem. Laktatory Neno doskonale stymulują gruczoły, skutecznie je opróżniają, co ma bezpośredni wpływ na ilość mleka produkowanego w piersiach.

CENA

Postawiliśmy sobie za punkt honoru, aby laktator stał się urządzeniem w zasięgu ręki każdej kobiety. Nasze modele zaczynają się bowiem już od 179 zł: są elektroniczne i w pełni bezprzewodowe. To doskonała alternatywa dla dostępnych na rynku modeli, które w tym segmencie cenowym oferują zazwyczaj tylko ręczne modele laktatorów.

WYGODA

Intuicyjny panel sterowania, monitorowanie czasu ociągania, dwie godziny odprowadzania pokarmu po jednym naładowaniu — wszystko to powstało z myślą o Twoim komforcie. Posiadamy cały wachlarz części zamiennych do naszych laktatorów, dzięki czemu urządzenie będzie służyło Ci przed długie lata. Dodatkowo dla jeszcze większego komfortu odprowadzania mleka stworzyliśmy pierwszy na rynku wodoodporny laktator Neno Perfetto, które pozwoli Ci na komfortowe odciąganie pokarmu w wannie lub pod prysznicem. Zachlapanie lub działanie pary wodnej nie będzie miało wpływu na funkcjonalność Twojego laktatora.

WYGLĄD

Pragnęliśmy odczarować myślenie o laktacji. To zjawisko fizjologiczne, którego nie należy się wstydzić. Laktator wcale nie musi być “nudną odciągarką”— to urządzenie na miarę XXI pierwszego wieku, które jest nie tylko funkcjonalne, ale i atrakcyjne wizualnie. Karmienie piersią to powód do dumy, zwłaszcza jeśli korzysta się z tak designerskich urządzeń, jak laktatory marki Neno.

Neno to marka dla wymagających mam, które łączą obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Jesteśmy dumni, że Maja Hyży — piosenkarka, influencerka, a nade wszystko — aktywna mama zaufała właśnie nam. Łączy nas podejście i chęć uczynienia macierzyństwa wyjątkowym. Maju! Dziękujemy za Twoje zaufanie!

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.