Jaki laktator wybrać? Camino czy Perfetto – porównanie dwóch laktatorów trójfazowych. Który najlepszy?

Jaki laktator wybrać? Camino czy Perfetto - porównanie dwóch laktatorów trójfazowych. Który najlepszy?

Laktator Neno Perfetto

Czy pamiętasz, że Twoje piersi są piękne i ważne, niezależnie od stanu zdrowia i samopoczucia? My tak, dlatego chcemy, abyś zadbała o nie, wybierając właściwe akcesoria wspomagające naturalne karmienie. Pomogą Ci w tym najważniejsi i najbardziej stylowi członkowie rodziny Neno – laktatory Perfetto i Camino, stworzone z myślą o bezpiecznym i bezbolesnym odciąganiu pokarmu.

Czy warto kupić laktator?

Bez wahania odpowiemy: 3x TAK! Dlaczego?

  1. Po pierwsze, laktator to gwarancja wygody i bezpieczeństwa. Dzięki niemu unikniesz żmudnej i nierzadko bolesnej czynności, jaką jest ręczne odprowadzanie mleka.
  2. Po drugie, urządzenie zwiększa Twoją mobilność i niezależność – pozwala ściągnąć mleko do butelki w dowolnym miejscu (np. w pracy, podczas spaceru lub spotkania z przyjaciółmi).
  3. Po trzecie, ale nie mniej ważne, laktator to niezastąpiona pomoc przy rozkręcaniu laktacji, gdyż stymuluje pierś do zwiększenia produkcji pokarmu.

Jaki laktator wybrać – pojedynczy czy podwójny?

Neno Perfetto – trójfazowy pojedynczy wodoodporny laktator elektroniczny

Urządzenie, jak sama nazwa wskazuje, dba, aby wszystko szło świetnie. Zostało zaprojektowane tak, aby wspierać efektywne pobieranie pokarmu oraz cieszyć oko użytkowniczki. Posiada delikatne i zupełnie bezpieczne dla brodawek i ich okolic lejki. Pracuje w oparciu o trzy fazy, a jego niewątpliwą zaletę stanowi wodoodporność (klasa IPX6).

Neno Perfetto to laktator pojedynczy, przeznaczony do pobierania pokarmu z jednego gruczołu. Najlepiej sprawdzi się, jeśli potrzebujesz użyć go od czasu do czasu, na przykład poza domem. Ze względu na kompaktowy rozmiar i lekkość, będzie niezastąpionym kompanem dłuższych podróży i weekendowych wypadów za miasto. Bez trudu zmieści się w walizce lub na dnie torebki, przy okazji nie obciążając za bardzo Twojego bagażu.

Neno Camino – podwójny trzyfazowy laktator elektroniczny

Zapoznanie się z Neno Camino zapewni Ci prostą drogę do udanej laktacji. Produkt składa się z bardzo lekkiej i małej pompy oraz wytrzymałych, odpornych na zarysowania butelek. Komfortowe odciąganie pokarmu w trzech fazach ułatwiają wykonane z japońskiego silikonu lejki z ażurowymi zdobieniami. Czy może być lepiej? Tak! Kolorystyka laktatora została utrzymana w pięknym, niebieskim odcieniu, który dopełniają delikatne, złote akcenty.

Neno Camino to laktator podwójny, co oznacza, że pobiera więcej mleka poprzez dostęp do dwóch piersi jednocześnie. Świetnie sprawdzi się, jeśli należysz do mam KPI (karmiących piersią inaczej) i z różnych powodów nie jesteś w stanie podawać dziecku mleka bezpośrednio z piersi. Camino znajdzie swoje zwolenniczki także pośród kobiet spodziewających się bliźniaków oraz karmiących, ale nadal aktywnych zawodowo. Mając do dyspozycji model podwójny, są one w stanie odciągnąć więcej pokarmu, a potem go zamrozić. Dodatkowo, zapas staje się przydatny, kiedy maluch zostaje z tatą lub innym członkiem rodziny. Camino będzie cennym wsparciem również na początku przygody z naturalnym karmieniem, kiedy laktacja nabiera rozpędu. Stymulowanie obu gruczołów na raz daje dużą szansę na jej efektywne rozkręcenie.

Co zrobić, jeśli decyzja dotycząca wyboru nadal jest zbyt trudna?

Mamy na to odpowiedź.

Jeżeli dopiero zostaniesz mamą i jeszcze nie wiesz, do jakich celów będziesz wykorzystywała laktator, postaw na podwójne urządzenie ze względu na jego większą przydatność na różnych etapach karmienia piersią. Ponadto laktatory podwójne marki Neno posiadają jeszcze jedną ogromną zaletę – każdy model podłączysz w taki sposób, aby urządzenie stało się pojedynczym. To doskonałe i kompromisowe rozwiązanie, dzięki któremu korzystasz z obu wariantów, w zależności od sytuacji i własnych potrzeb.

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.