Poznaj inteligentną nianię elektroniczną Neno VERA – niezbędne urządzenie od pierwszych dni życia Twojego Maluszka

Vera blog

Niania elektroniczna neno Vera
Droga Mamo, przygotowaliśmy dla Ciebie szereg możliwości, jakie oferuje najnowocześniejsza niania elektroniczna Neno VERA, must have każdej #nenomamy. Premierowa Neno VERA to Twój spokój, wygoda i bezpieczeństwo, ale też komfort codzienności, w której Cię wspieramy.

Niania elektroniczna z dwukierunkową komunikacją – pokochaj ten komfort

Bezprzewodowa wideo-niania Neno VERA zapewnia stałą opiekę Twojego dziecka. Dzięki dwukierunkowej komunikacji Ty usłyszysz płacz dziecka, a dziecko usłyszy Twój uspokajający głos, a więc nawet będąc w innym pomieszczeniu, możesz mówić do Maluszka i podglądać go na żywo.

Jeśli zauważysz, że Twoje dziecko zaczyna się budzić, a chcesz wygospodarować dla siebie jeszcze trochę wolnego czasu, skorzystaj aż z 8 wbudowanych kołysanek, które pozwolą spokojnie zasnąć Twojemu dziecku.

Zobacz wszystkie nasze nianie elektroniczne z kamerą.

Duży zasięg działania – nawet do 260 m i pomiar temperatury

Obserwuj zachowanie swojego dziecka i natychmiastowo reaguj. Słuchaj gaworzenia swojego Malucha nawet będąc w innym pomieszczeniu lub przydomowym ogrodzie. Zasięg sygnału wideo niani wynosi do 50 metrów wewnątrz pomieszczeń i aż do 260 metrów na zewnątrz. Wszystko to dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa Twojego Maluszka. Urządzenie sprawdzi się również do obserwacji Twoich zwierząt domowych lub osób starszych z demencją.

Korzystaj z chwili, kiedy Twój Maluszek śpi. Dzięki niani elektronicznej od Neno możesz być spokojna i przystąpić do wykonywania swoich domowych obowiązków bez obaw, że przeoczysz płacz swojego dziecka. Niania nie tylko zarejestruje dźwięk na żywo, ale również pokaże obraz na wyświetlaczu, z którego ocenisz, czego potrzeba Twojemu dziecku.

Odbiornik niani Neno Vera posiada czujnik temperatury, dzięki któremu możesz kontrolować komfort termiczny swojego maluszka.

Duży wyświetlacz o przekątnej 3.2” i tryb nocny z 6 diodami IR

Szczegółowy wyświetlacz o wymiarach 124 x 72 cm sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze, a bezprzewodowy monitor z podstawką pozwala na umieszczenie go na wybranej przez siebie płaskiej powierzchni i obserwowanie dziecka w trakcie mycia naczyń, odpoczynku czy codziennych porządków.

Łatwość w użyciu i intuicyjność pozwala na przyjemną i łatwą obsługę urządzenia, a wbudowany akumulator sprawia, że możesz korzystać z Neno VERA aż przez kilka godzin bez konieczności podłączania dodatkowego zasilania.

Niania Neno Vera umożliwia także obserwacje maluszka śpiącego w całkowitej ciemności. Wszystko to za sprawą 6 wbudowanych diod IR.

Neno VERA kupiło już ponad 10 tysięcy młodych mam.

Neno – inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców.

jaką nianię wybrać?

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.