Neno pas do odciągania mleka

Gorset laktacyjny neno

Dziś żyjemy niezwykle szybko: dużo pracujemy i mamy niewiele czasu dla siebie.

W tej gonitwie staliśmy się mistrzami w robieniu kilku rzeczy naraz. Ten trend nie ominął także młodych mam. To właśnie one są ekspertkami w multitaskingu: prowadzą samochód, a drugą ręką uspokajają podróżujące na tylnym siedzeniu maleństwo. Gotują obiad, a jednocześnie odciągają mleko. To właśnie z myślą o nich — aktywnych i przebojowych kobietach, stworzyliśmy kolejny produkt w portfolio marki Neno, jakim jest gorset do karmienia Neno Libero.

Planujesz powrót do pracy, a może zwyczajnie chcesz ułatwić sobie codzienność? Doba jest dla Ciebie za krótka?

— Doskonale to rozumiemy, bo przecież sami jesteśmy rodzicami. Przy tworzeniu naszych produktów przyświecała nam idea funkcjonalności — chcemy, aby macierzyństwo było dla Ciebie wyjątkowym czasem, a to możliwe, gdy masz wokół siebie niezastąpione wsparcie. Nasze laktatory i wszystkie dodatkowe akcesoria, takie jak np. gorset laktacyjny, mają zapewnić Ci komfort, swobodę, a przede wszystkim więcej czasu wolnego, który możesz spożytkować na zabawy z maluszkiem lub chwilę dla siebie.

Różne rozmiary gorsetu laktacyjnego Do czego służy gorset do karmienia?

Gorset laktacyjny Neno Libero to produkt, który wesprze Cię w odciąganiu mleka przy pomocy laktatora. Wszystko w zgodzie z ideą: hands-free. Założenie jest proste: zakładasz gorset, przystawiasz laktator do piersi, umieszczając silniczek urządzenia w kieszeni i gotowe! Wszystko dzieje się samo! Twoje dłonie są wolne, a zatem możesz w tym czasie pracować lub opiekować się maleństwem. Gorset możesz nosić nie tylko wtedy, gdy odciągasz mleko. Produkt jest na tyle dyskretny i przyjemny w korzystaniu, że może stanowić alternatywę dla klasycznego biustonosza. Delikatny, bawełniany materiał sprawia, że nawet nie poczujesz, że masz go pod ubraniem.

Jak korzystać z gorsetu do karmienia?

Gorset posiada regulowane ramiączka oraz szerokość obwodu. Jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się dla kobiet o różnych rozmiarach biustu. Z przodu znajdują się dwa zamki błyskawiczne, zaś z tyłu wygodny, szeroki rzep, który utrzyma piersi na komfortowej wysokości. Aby rozpocząć odciąganie mleka, należy założyć na siebie gorset, uprzednio dostosowując obwód pod biustem. Pamiętaj także o dopasowaniu długości ramiączek, choć jest to element fakultatywny — ramiączka są w pełni odpinane, więc nie musisz z nich korzystać. Gdy gorset leży już prawidłowo: nic Cię nie uciska i nie uwiera, możesz przystąpić do przystawienia laktatora do piersi. Przełóż lejek przez otwory w gorsecie i nałóż na nie fragment materiału — to sprawi, że Twoje brodawki będą dyskretnie zakryte, a zatem możesz z powodzeniem odciągać mleko również w obecności innych osób. Teraz pozostaje tylko ustawić odpowiedni program w Twoim laktatorze i możesz przystąpić do odciągania mleka.

Bawełniany gorset laktacyjny neno Jak czyścić gorset do karmienia?

Gorset laktacyjny to produkt dla aktywnych mam, dlatego zadbaliśmy także o to, aby pielęgnacja biustonosza nie spędzała Ci snu z powiek. Gorset możesz z powodzeniem prać w pralce, jednak pamiętaj o tym, aby nie przekraczać dozwolonej temperatury 30 stopni.
Nasz gorset do karmienia Neno Libero jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi modelami laktatorów Neno. Uniwersalny rozmiar, a ściślej rzecz ujmując: regulowany obwód i  długość ramiączek, sprawią, że idealnie dopasujesz go do swoich piersi. Zajmuje niewiele miejsca, a także doskonale sprawdzi się także w podróży.
Pozwól nam Cię wyręczyć! Uwolnij swoje dłonie z naszym wyjątkowym gorsetem Neno Libero! Obiecujemy, że nie pożałujesz.

About the Author:

W Neno zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przyszłe mamy miały dostęp do profesjonalnego poradnictwa i pomocy w kwestii karmienia niemowląt. Wykwalifikowany ekspert do spraw laktacji regularnie przygotowuje wpisy, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat karmienia piersią. Doradzamy, jak wybrać odpowiedni laktator i w jaki sposób poradzić sobie z zastojem pokarmu. Zyskaj rzetelną wiedzę zupełnie za darmo.