
Hej, tu Neno!
Przykro mi, że musimy się rozstać. Mam nadzieję, że znikasz tylko na chwilę i za jakiś czas znowu dołączysz do naszej wspólnej przygody.
Do zobaczenia!

Hej, tu Neno!
Przykro mi, że musimy się rozstać. Mam nadzieję, że znikasz tylko na chwilę i za jakiś czas znowu dołączysz do naszej wspólnej przygody.
Do zobaczenia!