Maja Hyży trzymająca laktator Neno Camino

Wielozadaniowa

Zaprojektowaliśmy butelkę Neno Bottle 240 ml tak, aby była ona wielozadaniowa. Nadaje się ona nie tylko do podawania mleka, ale również znakomicie sprawdzi się przy nauce picia wody czy herbatek. Bottle 240 ml przeznaczona jest dla dzieci pomiędzy 3-6 miesiącem życia..

Elegancka kobieta trzymajaca maluszka w tle Camino

Antykolkowa

Butelka marki Neno posiada smoczek z wbudowanym zaworkiem antykolkowym, a ergonomiczny kształt przypominający pierś matki sprawi, że dziecko w naturalny sposób będzie korzystać z butelki..

dwie kobiety z kawami w rękach i pchającymi wózek spacerują

Bezpieczna

Produkt został wykonany z materiałów wolnych od bisfenolu i innych szkodliwych substancji. Seria Neno Bottle to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Maja Hyży prezentuje Camino

Magiczny pływak

W zestawie znajdziesz również rurkę zakończoną specjalnym pływakiem. Dzięki temu niezależnie od pozycji w jakiej Twoje dziecko trzyma butelkę, słomka będzie zawsze pod wodą umożliwiając swobodny przepływ płynu..

różne lejki

Komfort użytkowania

Butelka z serii Neno Bottle jest wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia wygodny chwyt dorosłemu, a dodatkowe uszka to świetny wstęp do nauki samodzielnego picia.

ojciec trzyma na rękach niemowlaka

Uniwersalna

Neno Bottle 240 ml posiada w zestawie specjalny uchwyt, który pomoże Twojemu maluszkowi nauczyć się pić samodzielnie. Uchwyt można łatwo zdemontować, kiedy chcesz użyć butelki do karmienia mlekiem.

ładujące się neno Camino

Zgrana para

Butelki serii Neno Bottle są w 100% kompatybilne ze wszystkimi laktatorami marki Neno, dzięki czemu z łatwością możesz łączyć oba produkty.

kobieta tuląca niemowlaka