O nas

NENO
STWORZONE DLA RODZICÓW, Z MYŚLĄ O DZIECIACH

Laktatory elektryczne Neno to idealny wybór dla pracujących mam, które muszą odprowadzać mleko z piersi, nawet gdy są z dala od swojej pociechy. Pokarm może zostać zamrożony, by później nakarmić nim dziecko. W ofercie są modele pozwalające na odprowadzenie mleka z obu piersi w tym samym czasie.

Termometry bezdotykowe to najlepszy wybór, gdy martwimy się o zdrowie małego dziecka – wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by zmierzyć jego temperaturę. Pomiar jest szybki, trafny i zapisywany w pamięci urządzenia.

Elektryczne szczoteczki do zębów dostosowane do delikatnych ząbków niemowląt pozwalają lepiej dbać o higienę jamy ustnej Twojej pociechy. Wymienne głowice pozwalają na masaż dziąseł i mycie przestrzeni między ząbkami równie skutecznie, co samego uzębienia.

Podgrzewacze i sterylizatory do butelek to niezbędny element każdego domu, w którym znajduje się dziecko – urządzenia te pozwalają nie tylko podgrzać mleko dla dziecka do idealnej temperatury, ale również upewnić się, że dziecko nie zachoruje z powodu niedokładnie umytej butelki.

Podgrzewaczy można też użyć do podgrzania kaszki ze słoiczka.
Nebulizatory to urządzenia wspomagające leczenie dróg oddechowych poprzez podawanie leków pod postacią wdychanej mgiełki. To wielka pomoc przy leczeniu chorób u dzieci powyżej 6 roku życia i dorosłych.