O nas

INSPIROWANE DZIEĆMI, STWORZONE DLA RODZICÓW. TO NASZA WIZJA I FILOZOFIA NENO.

Neno znaczy dziecko. Po prostu. To najtrafniejszy komunikat, jaki wysyłamy w świat z naszymi produktami. Są one dedykowane młodym Rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić lepiej czerpać radość z każdej chwili ze swoim dzieckiem.

Neno to polski brand, który dostarcza produkty na miarę oczekiwań, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Produkty neno kierujemy głównie do młodych Rodziców dzieci w wieku 0-3 lat oraz do par, które spodziewają się dziecka. Naszą misją i filozofią jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w naszych produktach.
Sami jesteśmy Rodzicami i wiemy, że w codziennej walce z kolkami, katarkami, gorączkami czy karmieniem odpowiednia pomoc jest niezastąpiona, a prawdziwą nagrodą jest uśmiech dziecka.

Pierwsze nianie elektroniczne i termometry bezdotykowe okazały się ogromnym sukcesem. Wokół naszych produktów udało się stworzyć pewną społeczność, która nie tylko docenia naszą pracę, ale także poleca produkty neno innym Rodzicom.