nowości

Wszystkie produkty neno są bezpiecznie dla Ciebie i Twojego dziecka.
Kup teraz i zyskaj darmową wysyłkę kurierem!

rodzę z neno

Drodzy Rodzice,

Stworzyliśmy dla Was specjalne miejsce – facebookową grupę wsparcia rodzę z neno.

Dzielimy się tam doświadczeniami związanymi z ciążą i rodzicielstwem, ale również odpowiadamy na Wasze pytania.
Na naszej grupie znajdziecie garść merytorycznych artykułów oraz mnóstwo przydatnych wskazówek.
Chcemy służyć radą i dodawać Wam otuchy. Poza wsparciem merytorycznym, możecie liczyć na cykliczne kody zniżkowe do naszego sklepu.

Zapraszamy Was do dyskusji w duchu wzajemnego zrozumienia

chmurka rodzę z neno
rodze_z_neno

blog neno

o nas

Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców – właśnie taką filozofię wspierają produkty marki neno.
neno znaczy dziecko. Po prostu. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. neno to polski brand, który dostarcza produkty na miarę oczekiwań nowoczesnych Mam, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu.
Produkty neno kierujemy do młodych Rodziców dzieci w wieku 0-3 lat oraz do par, które spodziewają się dziecka. Naszą misją jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w naszych produktach.
Kiedy kochasz, codzienność staje się niezwykłym przeżyciem
Sami jesteśmy Rodzicami i wiemy, że w codziennej walce z kolkami, katarkami, gorączkami czy karmieniem odpowiednia pomoc jest niezastąpiona, a prawdziwą nagrodą jest uśmiech dziecka. Dlatego nasze laktatory elektryczne, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne i szczoteczki do zębów pomagają uczynić codzienność łatwiejszą i przyjemniejszą zarówno dla Rodziców, jak i Maluszków.
Nad marką neno pracuje sztab specjalistów, lekarzy, położnych, pielęgniarek i poradni laktacyjnych.
Nasze laktatory Neno są projektowane w zupełnie inny sposób. Dla nas najważniejszy jest komfort, bezpieczeństwo i brak bólu związanego z poborem pokarmu. Najważniejsza jest jakość, a do tego dbamy o to aby nasze urządzenia były lekkie, stylowe i eleganckie. To jedna z najważniejszych rzeczy w tym specjalnym dla Ciebie czasie.

czym jest laktator?

Laktator to urządzenie, którego ani młodym mamom, ani kobietom oczekującym narodzin dziecka, przedstawiać w zasadzie nie trzeba. Dużo kobiet twierdzi, że nie wyobraża sobie bez niego codziennego życia, wielu młodym mamom pomógł w uregulowaniu laktacji, a wszystkim ułatwił powrót do aktywności – czy to zawodowej, czy towarzyskiej. Laktator bowiem pozwala na odciągnięcie pokarmu i podanie go w momencie, gdy Mamy nie ma przy dziecku. Biorąc pod uwagę, że niemowlak powinien być przystawiany do piersi 8-12 razy w ciągu doby, to pomoc laktatora staje się po prostu koniecznością. Często pytacie nas jaki laktator wybrać i czym różnią się od siebie. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie laktatorów elektronicznych neno. Skorzystaj z niego i znajdź ten, który spełnia Twoje oczekiwania.   Dlaczego laktator elektroniczny jest lepszy od ręcznego? Laktator elektroniczny to urządzenie, które służy do odciągania pokarmu z piersi PO urodzeniu dziecka i we wszystkich fazach laktacji. Laktator wytwarza podciśnienie, dzięki czemu po przyłożeniu do piersi mleko spływa do niego bez Twojej pomocy. Każdy laktator neno ma w zestawie specjalne lejki, które dopasowują się do kształtu i wielkości piersi, a przy tym są bardzo delikatne i nie podrażniają skóry. Laktatory ręczne nalezą już do produktów, których czas świetności minął. Choć tańsze od modeli elektronicznych, były jednak zarówno czasochłonne, jak i wymagały niemałej tężyzny fizycznej. Wytworzenie podciśnienia odbywało się w nich za pomocą ręcznego pompowania dłonią. Laktatory ręczne stosowane są do sporadycznego odciągania pokarmu, jeśli więc planujesz robić to regularnie – laktator elektroniczny to jedyny słuszny wybór. Odkąd na rynku pojawiły się laktatory neno, atrakcyjność cenowa laktatorów ręcznych zmalała niemal do zera. Laktatory neno są elektroniczne, a do tego dostępne w korzystnych cenach. Sprawdź i przekonaj się sama.